Natalia Siwiec szaleje na Mykonos u boku męża. Gdzie Mia? Internauci dopytują, a gwiazda rozwiewa wątpliwości

Natalia Siwiec wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim polecieli na wakacje na Mykonos. Jednak nie zabrali ze sobą Mii. Fanki pytają, gdzie jest ich córka.

Natalia Siwiec właśnie wypoczywa na greckiej wyspie Mykonos. Przypomnijmy, że tego lata to najpopularniejsze miejsce na wakacje wśród polskich gwiazd. Byli już tam Anna i Robert Lewandwoscy, Marina i Wojciech Szczęśni, Sara i Artur Borucowie, a także Sandra Kubicka. Gwiazda i jej mąż na swoich profilach na Instagramie relacjonują cały pobyt i widać, że świetnie się bawią. Jedzą w restauracjach, piją drinki i imprezują na plaży. Fanki szybko zauważyły, że nie ma z nimi ich córeczki Mii.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski szaleją na Mykonos. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

Natalia Siwiec nie zabrała córki na wakacje

W maju celebrytka wraz z całą rodziną wyjechała na Seszele. Wówczas jej fanki rozpętały burzę, gdy zobaczyły, że półtoraroczna Mia ma bardzo czerwoną skórę. Teraz Siwiec nie zabrała córki na kolejne wakacje, a internautki znów znalazły powód, aby zwrócić jej uwagę. Gwiazda w mediach społecznościowych chwali się fotkami i filmikami z Mykonos. Widać na nich, że wraz z Mariuszem świetnie się bawią.

MY #starzynarelaksie #mykonos - napisała Natalia pod jednym ze zdjęć.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pytań, o to gdzie podziewa się Mia, skoro nie ma jej z rodzicami.

A gdzie cukiereczek mały jest?
Z dziadkami w domu - odpisała Siwiec.

Z pewnością córka Natalii jest w najlepszych rękach pod nieobecność rodziców.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.