Kurdej-Szatan po zwolnieniu z TVP podbije Polsat. "SE": Aktorka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Basia komentuje: Kocham tańczyć

Barbara Kurdej-Szatan pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Podobno to już pewne. Aktorka jeszcze nie komentuje sprawy, ale wyznała, że uwielbia tańczyć i jest gotowa na nowe wyzwania.

Barbara Kurdej-Szatan po utracie trzech programów i głośnym zwolnieniu z TVP nie zamierza stać w miejscu. Od dłuższego czasu krążą plotki, że teraz zamierza podbić konkurencyjną stację Polsat. Ma już za sobą debiut jako prowadząca w tej telewizji, ponieważ była konferansjerką koncertu "Przebojowe Opole 2019". Teraz pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" jako uczestniczka.

Barbara Kurdej-Szatan w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Gwiazda po odejściu z Telewizji Polskiej jest atrakcyjnym kąskiem dla wielu stacji telewizyjnych, gdyż cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że dostała propozycję zatańczenia w "TzG". Jak podaje "Super Express", aktorka potwierdziła już udział. Co ciekawe, w najnowszej edycji show ma również pojawić się jej ukochany Rafał Szatan. Konkurujący ze sobą małżonkowie, mogą okazać się największą atrakcją 10. sezonu programu. Producenci jeszcze nie zdradzają, kim będą ich taneczni partnerzy.

Choć Basia nie może na razie komentować sprawy, to w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że nigdy nie próbowała swoich sił w tańcu towarzyskim, dlatego jest gotowa na nowe wyzwania.

Nie mogę w ogóle mówić, na przeróżne tematy, które się będą u mnie dziać, aczkolwiek ja uwielbiam tańczyć. Taniec od zawsze był moim marzeniem. Tańczę w musicalach, ale to są choreografie, które są wyuczone tu i teraz. Tańca towarzyskiego nigdy nie trenowałam, ani nie tańczyłam, ale byłoby super - powiedziała Kurdej-Szatan.

Jesteśmy ciekawi, jak aktorka poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami". Myślicie, że ma szansę na finał?

Basia Kurdej-Szatan szampańsko bawiła się na urodzinach "M jak miłość". Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP