Barbara Kurdej-Szatan dawno nie miała tak odważnego rozcięcia w sukience. Głęboki dekolt kończył się jej na pępku

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać w wakacje na nudę. Ostatnio jednego dnia pojawiła się na dwóch imprezach. Na jedną z nich założyła dość odważną sukienkę.

Barbara Kurdej-Szatan przeżywa ostatnio gorący okres w swojej karierze. Odkąd została zwolniona z TVP i przeszła do Polsatu, media stale rozpisują się na jej temat. Jedno jest pewne, aktorka na razie nie zamierza znikać z show-biznesu. W sobotę po raz kolejny udowodniła, że salonowe życie bardzo jej odpowiada.

Barbara Kurdej-Szatan nie przestaje zachwycać

Aktorka pojawiła się ostatnio na gali finałowej Festiwalu Mozartowskiego. Choć sprawiała wrażenie nieco zmęczonej osoby, jak zwykle skradła show kreacją. Tym razem Basia postawiła na długą, koronkową sukienkę. Jednak największą uwagę zwracał głęboki dekolt, który skupiał na sobie błysk fleszy aparatów.

Kurdej-Szatan postawiła też na sprawdzony makijaż. Wyrazisty róż na ustach i lekko podkreślone oczy jak zwykle prezentowały się doskonale. Trzeba przyznać, że Basia wie, jak zwracać uwagę fotoreporterów. W końcu na czerwonych dywanach pojawia się kilkadziesiąt razy w ciągu roku.

Co sądzicie o jej ostatniej kreacji. Przesadziła z dekoltem?

Zobacz też, jak Basia Kurdej-Szatan bawiła się na urodzinach "M jak miłość". Działo się!

Zobacz wideo

AD