Apoloniusz Tajner zostanie ojcem! To nie koniec nowinek. Przeprowadza się, a nowa willa ma być ogromna. "To marzenie Izy"

Apoloniusz Tajner kilka miesięcy temu wziął ślub i niebawem zostanie ojcem. Byłego trenera skoczków narciarskich czeka kolejna zmiana życiowa. 65-latek niebawem przeprowadzi się do ogromnego domu w Warszawie, donosi "Na żywo".
Zobacz wideo

Apoloniusz Tajner w maju tego roku wziął ślub z o 36 lat młodszą Izabelą Podolec. Nowa żona działacza sportowego jest w ciąży i niebawem urodzi (przypominamy, że Tajner ma już córkę z pierwszego małżeństwa - 40-letnią Izabelę Tajner-Wiśniewską oraz 37-letniego syna Tomisława).

Przed Tajnerem jednak czas na kolejne zmiany. Jak donosi magazyn "Na żywo" były trener polskiej kadry skoczków narciarskich niebawem przeprowadzi się do stolicy. I to nie do byle jakiego domu, ale takiego, który będzie liczył sobie ponad 200 metrów kwadratowych. 

Przeprowadzka była marzeniem Izy, dla niej Tajner zdecydował się zostawić Wisłę. Działkę już kupili - mówi w rozmowie z "Na żywo" znajomy prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Tabloid donosi, że posiadłość ma kosztować nawet 5 mln złotych. Willa, która pojawi się na jednej z działek w dzielnicy Warszawa Wesoła, będzie otoczona dużym ogrodem. Znajdzie się tam też duży plac zabaw dla dzieci.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec są w związku od 8 lat. To dla młodziutkiej partnerki Tajner zostawił żonę, z którą był 40 lat. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego i Izabela Podolec poznali się w pociągu. Podobno 21-letnia wówczas Izabela pomyliła Apoloniusz z aktorem "Na Wspólnej". 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.