Sophie Turner w końcu pochwaliła się suknią ślubną. Długo na to czekaliśmy, ale było warto. Bardziej bajkowej nie widzieliśmy już dawno

Sophie Turner oraz Joe Jonas zamieścili w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie ze ślubu, który odbył się 1 maja na południu Francji. Suknia panny młodej? Jednym słowem - zjawiskowa.

Sophie Turner i Joe Jonasjuż oficjalnie są małżeństwem. Zakochani po raz drugi powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na zamku Château de Tourreau w Sarrians we Francji. Uroczystość była utrzymana w całkowitej tajemnicy, a to tłumaczy, dlaczego dopiero dziś Sophie oraz Joe postanowili pochwalić się fotografią z tego magicznego dla nich dnia. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać nowożeńców opuszczających już francuską katedrę. Na co zwróciliśmy największą uwagę? Oczywiście, że na suknię ślubną Sophie!

Zobacz wideo

Sophie Turner i Joe Jonas pokazali zdjęcie ze ślubu

Sophie w dniu ślubu wyglądała niczym księżniczka z bajki. Miała na sobie zjawiskową, długą do samej ziemi suknię. Wycięte plecy, rękawy i dolna część kreacji wykonane z koronkowego materiału. To wszystko sprawiło, że od Sophie po prostu trudno oderwać nam wzrok.

 

Za projekt sukni ślubnej odpowiedzialny był Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton. I to właśnie on jako pierwszy, bo jeszcze przed nowożeńcami, pochwalił się na Instagramie kreacją, o której dziś mówi cały świat. 

 

Jak widzicie, nawet welon okazał się perfekcyjny. 

DH