Borucowie nadal wypoczywają na Mykonos. Chwalą się mnóstwem zdjęć, ale rozczulają przede wszystkim te z Noahem. "Sama słodycz"

Sara Boruc pochwaliła się pięknymi zdjęciami Artura i Noaha. Dumny tata trzyma na rękach małego synkach, a fanki zachwycają się w komentarzach.
Zobacz wideo

Sara i Artur Borucowie wypoczywają właśnie na wyspie Mykonos. Pięć lat temu powiedzieli sobie tam sakramentalne tak i od tamtej pory co roku powracają, aby celebrować ten wyjątkowy, pamiątkowy dzień. Wraz z córkami i nowo narodzonym synkiem Noahem cieszą się wspólnie spędzonym czasem, którego na co dzień nie mają zbyt wiele. Dlatego podczas urlopu celebrują każdą chwilę i uwieczniają je na zdjęciach i filmikach.

ZOBACZ TAKŻE: Artur i Sara Boruc w luksusowej restauracji jedzą stek pokryty złotem. To jedna z najdroższych potraw na świecie. Podaje go gwiazda memów

Sara Boruc pokazała urocze zdjęcie Artura i Noaha

Dumna mama cały czas na swoim Instagramie publikuje urocze zdjęcia synka. Widać, że maluch jest jej oczkiem w głowie. Tym razem gwiazda pochwaliła się zdjęciami, na których Artur trzyma na rękach niemowlę. Trzeba przyznać, że Noah jest ślicznym dzieckiem.

 

W komentarzach nie brakuje zachwytów. Szczególnie ze strony znanych koleżanek Sary:

O Mamo! Jaka słodycz - pisze Ewa Chodakowska.
Śliczny! I fajnie, że przodem - zauważa Agnieszka Woźniak-Starak.
Jejciu, jak szybko się uśmiecha - docenia Anna Skura.
Słodziak - dodała Marina Łuczenko-Szczęsna.

Zgadzamy się. Noah jest mega słodziakiem!

JP

Więcej o: