Gdy księżna Kate miała pięć lat, wyglądała dokładnie tak samo jak dzisiaj książę George. Internauci są w szoku, my także

Książę George ma pięć lat i wygląda dokładnie tak samo, jak jego mama w tym samym wieku. Brytyjskie media nie mogą się nadziwić, że matka i syn mogą być aż tak podobni do siebie. A my przyznajemy im rację - mały George to kopia własnej mamy.

Książę George rośnie bardzo szybko i ma już 5 lat. Brytyjskie media właśnie odkryły jego niewiarygodne podobieństwo do mamy, księżnej Kate. Z archiwów rodziny królewskiej wygrzebano zdjęcia Kate w tym samym wieku, co jej syn. Podobieństwo jest uderzające.

Księżna Kate i książę George są tacy sami

Zdjęcie księżnej Kate z 1987 roku zestawiono z obecnymi księcia George'a. Trzeba przyznać, że maluch i jego mama są niemalże tacy sami.

Brytyjczycy zachwycają się, że książę ma po mamie oczy, kształt nosa i kształt ust. I choć to oczywiście za wcześnie, żeby ocenić, jak książę George będzie wyglądał za kilka lat, jego podobieństwo do księżnej Kate w wieku 5 lat jest nie do przeoczenia.

Księżna Kate i książę George w wieku 5 latKsiężna Kate i książę George w wieku 5 lat Fot. AFP PHOTO/THE MIDDLETON FAMILY/HANDOUT/NO ARCHIVES // Kensington Royal - Instagram

Co ciekawe, podobieństwo to pokazało się dopiero niedawno. Kiedy patrzymy na zdjęcia księżnej Kate, gdy miała zaledwie 3 latka i porównujemy je z 3-letnim księciem Georgem, nie jest już tak łatwo zauważyć ich wspólne cechy. Spójrzcie sami:

Księżna Kate i książę George w wieku 3 latKsiężna Kate i książę George w wieku 3 lat AFP PHOTO/THE MIDDLETON FAMILY/HANDOUT/NO ARCHIVES // Photo by Matt Porteous/REX/Shutterstock

A jak do tej pory wyglądały małe "royal babies"? Sprawdźcie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.