Gdy księżna Kate miała pięć lat, wyglądała dokładnie tak samo jak dzisiaj książę George. Internauci są w szoku, my także

Książę George ma pięć lat i wygląda dokładnie tak samo, jak jego mama w tym samym wieku. Brytyjskie media nie mogą się nadziwić, że matka i syn mogą być aż tak podobni do siebie. A my przyznajemy im rację - mały George to kopia własnej mamy.

Książę George rośnie bardzo szybko i ma już 5 lat. Brytyjskie media właśnie odkryły jego niewiarygodne podobieństwo do mamy, księżnej Kate. Z archiwów rodziny królewskiej wygrzebano zdjęcia Kate w tym samym wieku, co jej syn. Podobieństwo jest uderzające.

Księżna Kate i książę George są tacy sami

Zdjęcie księżnej Kate z 1987 roku zestawiono z obecnymi księcia George'a. Trzeba przyznać, że maluch i jego mama są niemalże tacy sami.

Brytyjczycy zachwycają się, że książę ma po mamie oczy, kształt nosa i kształt ust. I choć to oczywiście za wcześnie, żeby ocenić, jak książę George będzie wyglądał za kilka lat, jego podobieństwo do księżnej Kate w wieku 5 lat jest nie do przeoczenia.

Księżna Kate i książę George w wieku 5 latKsiężna Kate i książę George w wieku 5 lat Fot. AFP PHOTO/THE MIDDLETON FAMILY/HANDOUT/NO ARCHIVES // Kensington Royal - Instagram

Co ciekawe, podobieństwo to pokazało się dopiero niedawno. Kiedy patrzymy na zdjęcia księżnej Kate, gdy miała zaledwie 3 latka i porównujemy je z 3-letnim księciem Georgem, nie jest już tak łatwo zauważyć ich wspólne cechy. Spójrzcie sami:

Księżna Kate i książę George w wieku 3 latKsiężna Kate i książę George w wieku 3 lat AFP PHOTO/THE MIDDLETON FAMILY/HANDOUT/NO ARCHIVES // Photo by Matt Porteous/REX/Shutterstock

A jak do tej pory wyglądały małe "royal babies"? Sprawdźcie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (44)
Gdy księżna Kate miała pięć lat, wyglądała dokładnie tak samo jak dzisiaj książę George. Internauci są w szoku, my także
Zaloguj się
 • Gość: Iga

  Oceniono 44 razy 40

  Ja tu nie widzę żadnego podobieństwa. Jak dla mnie młody to mała kopia ojca. Może lepiej porównajcie ich zdjęcia...

 • Gość: olaola

  Oceniono 33 razy 29

  Internautów tak łatwo teraz zszokować...

 • Gość: ion

  Oceniono 27 razy 25

  To mały Luis jest podobny do Kate. Charlota to cała prababcia Elżbieta, tyle że szczerzy zęby jak się uśmiecha tak samo jak jej ojciec William.

 • Gość: Asia

  Oceniono 31 razy 25

  Bzdura

 • Gość: Cc

  Oceniono 15 razy 15

  Wogole nie są podobni

 • Gość: G.

  Oceniono 17 razy 13

  Ha, ha ha.
  Już na tych zdjęciach widać, ze Kate ma niskie czoło a George wysokie. Czyli zupełnie inną konstrukcja głowy i twarzy. Chyba ze porownujecie zmruzone w słońcu oczy?
  Niebieskie oczy są po Williamie, Kate ma małe, szare oczy.

 • sowca

  Oceniono 11 razy 11

  Eee. Nie. George jest podobny raczej do ojca.

 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy 10

  Śliczna mama, śliczny synek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX