Marta Wierzbicka schudła, fani boją się, że za bardzo. Aktorka komentuje: "Mam się bardzo dobrze"

Marta Wierzbicka sporo schudła, a efektem przemiany pochwaliła się na Instagramie. Jej zdjęcie w bikini wywołało dużo kontrowersji. Fani martwią się o jej zdrowie. Aktorka skomentowała sprawę.
Zobacz wideo

Niedawno media obiegły zdjęcia zupełnie odmienionej Marty Wierzbickiej. Aktora, po dłuższej nieobecności na show-biznesowych imprezach, powróciła na salony i wygląda nie do poznania. Choć gwiazda zawsze była szczupła, to przy tym miała kobiece kształty, które bardzo podobały się jej fanom - szczególnie tej męskiej części. Jednak teraz schudła kilka kilogramów i pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini. Na fotografii widać wystające obojczyki, płaski brzuch i chude nogi. To sprawiło, że w komentarzach wybuchła burza, a fani piszą, że została z niej tylko "sama skóra i kości".

Marta Wierzbicka schudła i jest szczęśliwa

Aktorka szybko zaczęła uspokajać internautów, że nie jest na żadnej katorżniczej diecie. Po prostu, jak sama wyznała, stara się regularnie odżywiać i ograniczyła cukier. Dodała jeszcze, że przede wszystkim jest bardzo szczęśliwa więc jej metamorfoza przyszła zupełnie naturalnie. Wierzbicka w rozmowie z WP powiedziała, że nie spodziewała się, że jedno zdjęcie w stroju kąpielowym może wzbudzić tak dużo kontrowersji.

Kiedy wrzucałam to zdjęcie nawet przez myśl mi nie przeszło, że wywoła się taka burza. Nie sądziłam, że ludzie będą tak reagować. Niestety, co przykre, nie zabrakło negatywnych komentarzy wyrażonych w niemiły sposób. Mi nie przyszłoby do głowy, żeby w ogóle komentować czyjeś zdjęcia.
 

Marta dodała również, że zdjęcia na Instagramie są pewnego rodzaju kreacją. Przecież każdemu zależy na tym, aby dobrze się prezentować i robiąc kilka fotografii, wybierzemy taką, na której wyglądamy najkorzystniej.

Myślę, że fani mogli tak nerwowo zareagować na to zdjęcie, bo przecież to, jak wyglądamy na zdjęciach na Instagramie, nie jest wymierne do rzeczywistości. Tutaj pokazałam siebie trochę w inny sposób - powiedziała aktorka.

Przy okazji Wierzbicka jeszcze raz zwróciła się do fanów i oznajmiła, że czuje się lepiej niż kiedykolwiek.

Do wszystkich tych, którzy komentowali to zdjęcie: Mam się bardzo dobrze! Szczerze? Nigdy chyba nie miałam się lepiej!

JP