"Big Brother". Maffashion kibicowała Madzi, ale nie była zachwycona Olehem. Spadł na nią hejt, więc zabrała głos. "Nie będę przepraszać"

Wielki finał "Big Brothera" za nami. Wygrała Magda Wójcik, która mogła liczyć na wsparcie Maffashion. Niestety, znajomi dziewczyny nie wypowiedzieli się pochlebnie na temat Oleha, który ubiega się o jej serce. Na blogerkę spadła fala krytyki.

Maffashion pojawiła się wczoraj na widowni "Big Brothera", by osobiście kibicować Madzi Wójcik w drodze po zwycięstwo. O tym, że dziewczyny dobrze się znają, wiedzieliśmy już na początku programu. Nietrudno bowiem na Instagramie Madzi czy też Julii znaleźć ich wspólne zdjęcia. Jeszcze tuż przed ostatecznym werdyktem wyemitowano krótki materiał, który był podsumowaniem pobytu Magdy w domu Wielkiego Brata przez jej bliskich. Z ich wypowiedzi wynikało, że Oleh, który zakochał się w Madzi, nie przypadł im do gustu. 

Zobacz wideo

"Big Brother". Maffashion mówiła niepochlebnie o Olehu. Zmieniła zdanie? 

W wyemitowanym materiale mogliśmy usłyszeć, że przyjaciele Magdy twierdzą, że ona i Oleh to, oczywiście, dwa różne światy. Jedna z jej koleżanek mówiła, że chłopak po prostu przykleił się do niej, by o nim było głośno tak, jak jest o Magdzie. 

Nie wierzę w tę miłość - mówił przyjaciel dziewczyny.

MaffashionMaffashion screen player.pl 'Big Brother'

Zupełnie inaczej kwestia ta wyglądała w przypadku Łukasza, którego ekipa Magdy od razu polubiła. Stwierdzili, że z chęcią przyjmą go do swojej paczki. Efekt? Na Maffashion wylała się fala hejtu! Widzowie zażądali nawet przeprosin za wypowiedziane słowa. Sądzą, iż wraz z innymi manipuluje swoją przyjaciółką. 

Liczymy na to, że przeprosiliście albo przeprosicie Oleha za swoje słowa.
A ja współczuję Madzi, że ma koło siebie tylu manipulatorów. Pierwszy raz też widziałam, aby osoba, która wygrała i która tak długo nie widziała się z rodzina i przyjaciółmi zamiast się cieszyć, to była tak smutna. Te smutne oczy Madzi mówiły wszystko - piszą internauci.

Julia postanowiła jednak zareagować i odpowiedziała na wszelkie zarzuty. Przede wszystkim wyznała, że materiał, który został wyemitowany w trakcie finału, nagrywany był kilka tygodni temu. Dodała, że ich zadaniem było komentować sceny, które pokazywała im produkcja. Dlatego, kiedy widzieli, jak Oleh pokazuje Madzi środkowy palec, nie mogli przejść obok tego obojętnie. 

Maffashion o OlehuMaffashion o Olehu Instagram

Maffashion o OlehuMaffashion o Olehu Instagram

Jak dodaje Maffashion, teraz wszystko zależy od Madzi. Jeżeli będzie szczęśliwa z Olehem, to ona także będzie z tego powodu zadowolona. Zaznaczyła również, że ona tak naprawdę w materiale nie powiedziała nic złego w stosunku do Oleha, więc dlatego nie ma zamiaru za przepraszać za coś, czego nie zrobiła. 

Nikogo nie będę przepraszać za nic. Bo nic o nim nie mówiłam obraźliwego. A jeśli nie spodobał mi się jego środkowy palec ma nagraniu, to mogłam powiedzieć, że to nie jest ok. Ich sprawa, ich życie! A wczoraj po finale na spotkaniu, gdzie dojechał też Oleh, zamieniłam z nim jedno zdanie i odniosłam się też do tego materiału. Serio, patrzcie na to, co jaka osoba na video mówiła. Nie generalizujcie i nie wkładajcie każdemu w usta słów drugiej osoby.

A Wy, myślicie, że ich związek ma szansę przetrwać?

DH

Więcej o:
Komentarze (40)
"Big Brother". Maffashion kibicowała Madzi, ale nie była zachwycona Olehem. Spadł na nią hejt, więc zmieniła już zdanie?
Zaloguj się
 • Gość: Gościu

  Oceniono 13 razy 11

  Kredensiara nie w Dubaju?

 • Gość: fenix

  Oceniono 13 razy 11

  To może teraz jak Madzia wygrała to "wielka gwiazda" Julia Narkiweicz-Wieniawa-Królikowska-Baron się do niej przyzna :)Bo zapytana w jakimś wywiadzie o Madzię, z którą była na fotkach, odpowiedziała, że to tylko "jakaś osoba na imprezie i że się nie kolegują". No tak, celebryty chronią swój światek, żeby nikt tam się nie wkradał tylnymi drzwiami.

 • Gość: cenzor

  Oceniono 21 razy 9

  Maffashion - atencjuszka już się pucuje i próbuje się wybić na wygranej Madzi!!Już pierwsza się wepchnęła do fotki, żeby się szczerzyć,zapomniana celebrytka. Sorry ale jakoś nie widziałam jej ani na live'ach ani na BB Nocą jako team Madzi, życzeń na Wielkanoc też jej nie składała, więc niech teraz nie udaje przyjaciółki. Teraz będzie się na jej fejmie lansować!Żal!A Madzia jest super, fajnie , że wygrała :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Starakowej się już twarz rozjeżdża - trzeba było nie brać młodzika za meża to by teraz udawać nie musiała, że ma mniej niż w dowodzie.... :/

 • Gość: Niki

  Oceniono 12 razy 6

  Za co mają przepraszać? Za prawdę? Oleh to dzieciuch, obrażał Madzię i wiecznie coś mu nie pasowało. Zauroczył się jak to małolat ale Madzia niech od Niego ucieka.

 • Gość: W sraczu

  Oceniono 1 raz 1

  Kapitalny program. Jednak zwracam uwagę na obniżanie lotów. Dziś autorytetem jest Mafaszyn, ale Jeszcze 6 lat temu czerska zamieściła reklamę natywna Łorsoł Szór z prof. dr hab. Wiesławem Godzicem, który pilnie ogladal to dzieło, a nawet miał swoich faworytów (google: wieslaw godzic warsaw shore; wyborcza juz usunela to z archiwum - ciekawe dlaczego he, he - ale jest ślad na wykopie)

 • Gość: Intuicja

  Oceniono 1 raz 1

  Wygrala Magda! Hurra. Stawialem na nia i wykrakalem, bo mam zdolnosci jasnowidzace. Ona ma to COS czego gloopia polska (z malej, bo nie jestem patriota) nie ma.

 • Gość: Basia J.

  Oceniono 3 razy 1

  Nie ma miłości między Madzią a Olehem. Dlaczego Madzia ma smutne oczy? Przecież nie przez te głupie nominacje Oleha. Oczy są smutne bo kocha kogoś innego. Kto dokładnie oglądał program na żywo wie o kogo chodzi. Wszystkie jej gesty, słowa, zachowanie o tym świadczą. Madzia kocha Łukasza. Tka jest prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX