"Big Brother". W finale prowadzące postawiły na wieczorowe kreacje. Woźniak-Starak w cekinach, ale uwagę od niej odwracał dekolt Ohme

W niedzielę odbył się finał programu "Big Brother". Zobaczcie, jak prezentowały się prowadzące show, czyli Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak.
Zobacz wideo

17 marca rozpoczęła się pierwsza edycja "Big Brothera". Program powrócił na antenę po 18 latach przerwy i okazał się hitem TVN7. Do domu Wielkiego Brata weszło 16 uczestników, których mogliśmy podglądać 24 godziny na dobę. Największą sympatię widzów wzbudziła Magda Wójcik i to ona wygrała 100 tys. zł. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

"Big Brother". Prowadzące zadały szyku

Finałowy odcinek programu był bardzo emocjonujący i podniosły. W związku z tym prowadzący ubrali się bardzo elegancko. Agnieszka Woźniak-Starak wybrała długą czerwoną cekinową suknię z rozcięciem na nodze. Wyeksponowała też jedno ramię. Do tego dobrała różowe sandały. Nie eksperymentowała z fryzurą i zdecydowała się na fale. Elegancko prezentowała się też Małgorzata Ohme. Miała na sobie długą sukienkę w czarnym kolorze, która miała mocno wycięty dekolt. Psycholog także zdecydowała się delikatne zakręcić włosy, a całość uzupełnił dość mocny makijaż.

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie widzowie chwalą obie prowadzące:

Pani Agnieszko, wygląda pani fenomenalnie.
Agnieszka Woźniak-Starak wygląda najlepiej.
Małgorzata Ohme to klasa, szyk i elegancja! Najpiękniejsza twarz i ozdoba tego programu - komplementują.

A Wam jak się podobają ich kreacje?

AW