"Big Brother". Czy Oleh skonfrontuje się z Łukaszem? Na Instagramie zdradził, jakie ma plany. Darłak już się tłumaczy: Jestem ofiarą hejtu

Już dziś dowiemy się, kto wygra "Big Brothera". Na zakończenie show z pewnością najbardziej czeka Oleh, który w końcu zobaczy swoją ukochaną Madzię. Ale czy zdecyduje się też na konfrontację z Łukaszem?

Dziś wieczorem wielki finał "Big Brothera". O wygraną walczą: Madzia, Bartek, Igor i Radek. A na swoją ukochaną czeka już Oleh. Choć on wyznaje Magdzie miłość, to ona ma pewne wątpliwości. Na ostatniej domówce Łukasz próbował przekonać ją, że chłopak tak naprawdę jedynie bawi się jej uczuciami. Pikanterii dodaje fakt, że Magda dowiedziała się, iż to właśnie Oleh chciał ją wyrzucić z programu. Co istotne, było to na samym początku, aczkolwiek dziewczyna nie zdaje sobie z tego sprawy. Oleh postanowił zrobić na swoim Instagramie live'a i odpowiedzieć na pytania fanów. Jednym z najczęściej powtarzających się było, czy chłopak podczas finału rozliczy się z Łukaszem. 

"Big Brother". Byli uczestnicy wpadli na domówkę. Zabrakło kilku osób, ale nie obyło się bez dram. Łukasz manipulował Madzią, by oczernić Oleha?

Zobacz wideo

"Big Brother". Oleh nie pogodzi się z Łukaszem

Oleh przyznał, że jest bardzo zawiedziony zachowaniem Łukasza na domówce. Myślał, że po programie zostali kolegami, ale jednak bardzo się pomylił. Gdy tylko usłyszał, co na jego temat chłopak mówił Madzi, był w ciężkim szoku. Fani dopytywali nawet, czy planuje jakąś bliższą konfrontację z Łukaszem, ale on stanowczo odmawiał. 

Nie uderzę go, ale nie będę też się z nim kolegować. To jest słabe - przekonywał.

Dodał, że zakolegował się już z innymi przyjaciółmi Madzi i z nimi dogaduje się świetnie. Teraz planuje także przeprowadzkę do Warszawy i ma nadzieję, że wraz z ukochaną. 

Łukasz tłumaczy się w "Dzień Dobry TVN"

Łukasz, Oleh oraz Angelika gościli dziś w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący nawiązali do ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata i to wówczas Łukasz wyznał, że stał się ofiarą hejtu. 

Mówiłem to wyłącznie z troski. Nie chcę z nią być - przekonywał.

Emocje sięgają zenitu, a my jesteśmy bardzo ciekawi, jak zakończy się dzisiejszy odcinek "Big Brothera". Dajcie znać, za kogo najbardziej trzymacie kciuki. 

DH

Więcej o: