"Big Brother". W domu Wielkiego Brata pojawiła się nowa uczestniczka. Widzowie zdezorientowani: Już takie wymysły na koniec programu

Do uczestników programu "Big Brother" dołączyła nowa uczestniczka. To spore zaskoczenie, gdyż do finału zostało zaledwie kilka dni. Jednak okazuje się, że TVN7 chciał w ten sposób powiadomić widzów, że będzie druga edycja.

Pierwsza edycja popularnego show "Big Brother" dobiega końca. W programie zostały cztery osoby - Igor, Magda, Bartek i Radek - które już w niedzielę dowiedzą się, do kogo trafi główna nagroda, czyli 100 tys. zł. Jednak produkcja przygotowała dla widzów sporą niespodziankę.

"Big Brother". Będzie druga edycja

W programie pojawiła się kolejna uczestniczka! Nazywa się Karolina Włodarska. Na Instagramie pojawiły się komentarze, w których zaskoczeni widzowie wyrazili swoje zdezorientowanie:

Już takie wymysły na koniec programu...
Bez sensu totalnie.
Może jeszcze wygra? - piszą.

Jednak okazało się po chwili, że właśnie poznaliśmy pierwszą uczestniczkę nowej edycji programu. TVN7 wydał oświadczenie, w którym zapowiedział, że format osiągnął sukces i podjęli decyzję o jego kontynuowaniu.

Po sukcesie pierwszej edycji programu "Big Brother" zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku - czytamy.

Cieszycie się, że będzie kolejna edycja?

AW

Więcej o:
Komentarze (41)
"Big Brother". W domu Wielkiego Brata pojawiła się nowa uczestniczka. Widzowie zdezorientowani: Już takie wymysły na koniec programu
Zaloguj się
 • Gość: Kaskas

  Oceniono 36 razy 36

  Czy ta pani będzie siedzieć sama w domu oczekując na kolejna edycje?

 • Gość: Juli

  Oceniono 19 razy 19

  A kiedy i gdzie robili castingi na II edycję? I gdzie o nich mówili?hm?:)

 • Gość: łoł

  Oceniono 17 razy 17

  A czy Łukasz wróci po raz 147?

 • Gość: A!

  Oceniono 10 razy 6

  Oglądam BB i lubię ten program ale to jakies debilne zagranie. Czy tej pani aż tak bardzo potrzebna byla promocja w TV jeszcze przed wakacjami? Dlaczego jako jedyna uczestniczka kolejnej edycji ma możliwość żeby wejść i zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka??

 • cooltras

  Oceniono 10 razy 6

  Ja prdle:( sądziłem, że program już został tak zmiażdżony, że nikt nawet przez moment nie pomyśli o kolejnej edycji.

 • Gość: IZA

  Oceniono 8 razy 4

  inna rzecz jest mega chamska. Zmanipulowali że Oleh nominował Madzię przed finałem a to przecież nieprawda. Jak można

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX