Opole 2019. Sylwia Grzeszczak wystąpiła na scenie z mężem. Wyglądała świetnie, ale tę stylizację już gdzieś widzieliśmy. Inspirowała się Dodą?

Trwa 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. W piątek na scenie opolskiego amfiteatru zaprezentowała się między innymi Sylwia Grzeszczak. Swoje największe hity zaśpiewała u boku męża, Libera.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oficjalnie wystartował. Nie zabrakło plejady gwiazdy, ale też tych trochę zapomnianych artystów. Do tej drugiej grupy z pewnością nie można zaliczyć Sylwii Grzeszczak, która podczas koncertu "Od Opola do Opola" dała prawdziwe show. Wystąpiła razem z mężem mężem, Liberem, i wyglądała zjawiskowo. 

Zobacz wideo

Opole 2019. Sylwia Grzeszczak i Liber na jednej scenie

Na tę wyjątkową okazję Sylwia wybrała "total pink look". I tym samym nas zachwyciła w 100 procentach. Gwiazda miała na sobie eleganckie, różowe spodnie z wysokim stanem, które świetnie podkreśliły jej perfekcyjną figurę. Górną część tej stylizacji stanowił natomiast stylowy, puchaty top, który wpisuje się w obecnie panujące trendy. Strzał w dziesiątkę! I tutaj na chwilę się zatrzymajmy, bo podobną stylizację już gdzieś widzieliśmy. Mianowicie u Dody, kiedy to całkiem niedawno pojawiła się na jednym z eventów.

Doda, Sylwia Grzeszczak, LiberDoda, Sylwia Grzeszczak, Liber KAPIF/EASTNEWS

Rabczewska wówczas miała na sobie niemal identyczny top, aczkolwiek w innym kolorze. Myślicie, że Sylwia się zainspirowała? No cóż, tego nie wiemy, ale wiemy, że i tak gwiazda na opolskiej scenie wyglądała świetnie. Jej mąż także! Liber u boku Sylwii pojawił się już w trakcie koncertu i również zadał szyku. 

Od tej pary trudno oderwać wzrok. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.