Żona Sławomira wybrała się w upał na przejażdżkę bryczką. Fani oburzeni: Fajnie tak konie męczyć? Tłumaczenie Kajry jest dość dziwne

Żona Sławomira Zapały, Kajra, pochwaliła się niedawno relacją z wycieczki bryczką zaprzęgniętą w konie. Internauci nie kryją oburzenia jej zachowaniem.

Magdalena Kajra Kajrowicz należy do grona tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Chętnie chwali się relacjami z koncertów czy po prostu tym, jak spędza wolny czas. Ostatnio postanowiła wybrać się na przejażdżkę bryczką zaprzęgniętą w dwa konie. Ciekawe tylko, czy pomyślała, jak zwierzęta musiały się czuć w afrykańskim upale, który panuje w Polsce. 

Zobacz wideo

Kajra w ogniu krytyki za przejażdżkę bryczką 

Nie od dziś wiadomo, że konie przeżywają katusze podczas upałów. Gdy dodatkowo muszą jeszcze ciągnąć za sobą bryczkę, ta popularna atrakcja turystyczna może skończyć się ogromną tragedią. Kajra chyba nie do końca zdawała sobie z tego sprawę i postanowiła skorzystać z pomocy koni, by samemu się nie przemęczyć. Wycieczką pochwaliła się na InstaStory i to był kolejny błąd. Natychmiast na żonę Sławomira wylała się lawina hejtu. Zarzucono jej wykorzystywanie zwierząt oraz przekazywanie złych wzorców. 

Fajnie to tak konie męczyć w upał? Proszę się zastanowić nad sobą.
Fakt, że w tych czasach osoby wciąż tak męczą zwierzaki, jest smutny! Można iść pieszo, wziąć autko, rower, a nie zamęczać biedne konie. Bardzo nieładnie.
Droga Pani, proszę wziąć 40 kilo na plecy i powędrować pół godziny w czterdziestu stopniach. A, no i oczywiście niech Pani nie zapomni nagrać InstaStory - brzmią komentarze internautów.

KajraKajra screen Instagram

Kajra się tłumaczy

W odniesieniu do całej sytuacji Kajra opublikowała wpis, w którym wyznała, że jej przejażdżka bryczką była... fake newsem. 

W pracy nie mam czasu na przejażdżki konne w 30 stopniowym upale. Sorry fake newsy. Wymyślcie coś lepszego np. jak Zanzibar. A siedlisko szczególnie dba o swoje konie - czytamy.
 

Warto w tym miejscu także dodać, że podczas pobytu w siedlisku nagrywany był teledysk do kolejnego utworu Kajry i Sławomira. Oznacza to, że jazda bryczką mogła być tylko częścią scenariusza, a my nie mamy pewności, że w owej scenie rzeczywiście wystąpiła Kajra. Nie wiadomo także, z kiedy dokładnie pochodzi nagranie. Być może sprzed okresu upałów? 

Wierzycie w jej tłumaczenia? 

DH