Izabela Janachowska świętuje 1. miesiąc synka. Opowiedziała o przedwczesnych narodzinach. "Usłyszałam: Poród właśnie się zaczyna!"

Izabela Janachowska jeszcze niedawno była w ciąży, a tu nagle jej synek ma już teraz miesiąc. Ekspertka od ślubów pochwaliła się cudowną sesją zdjęciową i wzruszającym wyznaniem, dotyczącym szczegółów porodu.
Zobacz wideo

Izabela Janachowskaurodziła miesiąc temu i, jak sama przyznaje, nie wie, kiedy ten czas minął. Młoda mama nie próżnuje jednak i właśnie pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej całej rodziny. Jednak najbardziej wzruszają zdjęcia malutkiego Christophera Alexandra.

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia syna

Izabela Janachowska generalnie dość chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami swojego życia prywatnego. Nie zrobiła wyjątku w przypadku noworodkowej sesji zdjęciowej swojego syna. Na instagramie pokazała co prawda zaledwie jedno zdjęcie, ale jeśli macie ochotę na więcej, to koniecznie zajrzyjcie na jej stronę internetową > > >

Świeżo upieczona mama zdradziła też w rozmowach z dziennikarzami kilka szczegółów dotyczących porodów. Okazuje się, że jej synek to wcześniak!

Izabela Janachowska o porodzie

Janachowska przyznaje, że nawet nie miała czasu zacząć stresować się porodem, bo rozpoczął się on przed terminem. W rozmowie z "Fleszem" zdradziła szczegóły ten sytuacji:

Sytuacja nas zaskoczyła, bo synek urodził się trochę wcześniej, niż było zaplanowane. Nie miałam więc czasu wpaść w stres przedporodowy. Poszłam do mojego lekarza na zwykłą wizytę i nagle usłyszałam: "Pani Izabelo, ale przecież poród właśnie się zaczyna! Zapraszamy do szpitala" - mówiła Izabela Janachowska.

Mąż był przy niej w czasie porodu, choć początkowo para ustalała, że tak się nie stanie. Jak widać, do idealnie ułożonego planu wkradły się jednak niespodzianki.

Więcej o:
Komentarze (20)
Izabela Janachowska świętuje 1. miesiąc synka. Opowiedziała o przedwczesnych narodzinach. "Usłyszałam: Poród właśnie się zaczyna!"
Zaloguj się
 • Gość: Kasia

  Oceniono 13 razy 7

  Zycie czasem zaskakuje a najwazniejsze ze skończyło sie dobrze , a synuś przesliczny

 • Gość: Qba

  Oceniono 3 razy 3

  Napiszcie że jutro swietuje 1 miesiac i 1 dzień cała Polska pewnie tym żyje!!!

 • Gość: mgrinz

  Oceniono 4 razy 2

  A to nie ona sie chwalila ze 6 kg w ciazy przytyla? No wiec porod przedwczesny jest typowym objawem niedowagi w ciazy

 • Gość: A

  Oceniono 6 razy 2

  Jakiś czas przed urodzeniem synka powiedziała, że ma termin na maj. Skoro urodziła dziecko 10. maja, to oznacza, że nie jest ono wcześniakiem. Uznaje się, że dziecko jest wcześniakiem, jeżeli urodzi się przed zakończeniem 37. tygodnia ciąży.

 • Gość: Mags

  Oceniono 7 razy 1

  Nie wszystko da się zaplanować ale najważniejsze, że są zdrowi i wszystko dobrze:) Powodzenia!

 • Gość: Gość

  0

  Piękna szczęśliwa rodzinka to widać i czuć a maluszek przepiękny i cudowna szczęśliwa mama

 • Gość: Alemfisnieta

  0

  Christopher. Izabello Jabłoński. To brzmi dumnie

 • Gość: Christopherrrr Alexxandro Leoncio

  0

  Ona chyba ma kupe.zamiast mozgu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX