Irina Shayk wyprowadziła się od Coopera. Zdjęcia z walizkami to dowód ostateczny. "People": Podzielą się opieką nad córką

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się. Nie chcą tego komentować ze względu na dobro ich dwuletniej córki. Modelka wyprowadziła się ze wspólnego domu.
Zobacz wideo

O kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera spekuluje się już od jakiegoś czasu. Zagraniczne media donoszą, że modelka wyprowadziła się z ich domu, a paparazzi przyłapali ją, jak idzie z walizką. Wyglądała na bardzo smutną. Teraz okazuje się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy, bo podobno ostatecznie postanowili się rozstać.

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem

Magazyn "People" donosi, powołując się na swoje tajne źródło, że para definitywnie zerwała.

Cooper i Shayk oficjalnie postanowili zakończyć swój związek i chcą polubownie podzielić się opieką nad córką Leą, którą powitali w marcu 2017 roku - twierdzi tajny informator.

Dziennikarze poprosili Irinę i Bradleya o komentarz w tej sprawie, jednak z uwagi na dobro ich córki nie zamierzają komentować tej sprawy. Przypomnijmy, że para zaczęła się spotykać wiosną 2015 roku. Choć mają dziecko, nigdy nie zdecydowali się na ślub ani nawet na zaręczyny.

JP

Więcej o: