Książę William miał z nią zdradzać księżną Kate. Rose Hanbury też pojawiła się na bankiecie i siedziała blisko rzekomego kochanka

Księżna Kate błyszczała na bankiecie u królowej z okazji wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. Jednak uwagę przyciągała również obecna Rose Hanbury. To z nią książę William miał mieć romans - a na sali bankietowej siedziała znacznie bliżej Williama, niż księżna.

Księżna Kate i książę William byli obecni na uroczystym bankiecie w pałacu Buckingham z okazji wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. Kate wyglądała olśniewająco, ale na sali bankietowej obecna była również niejaka Rose Hanbury. To z nią książę William miał zdradzać swoją żonę. Jej obecność na pewno nie uciszy plotek.

Księżna Kate, książę William i... Rose Hanbury na bankiecie u królowej

Plotki o romansie księcia Williama i Rose Hanbury zdążyły w ostatnich tygodniach ucichnąć. Teraz jednak chyba rozgorzeją na nowo, bowiem Hanbury obecna była jako jeden z gości na bankiecie. Wiemy, gdzie dokładnie siedziała - i było to znacznie bliżej księcia Williama, niż księżna Kate.

Rose Hanbury przyszła na bankiet w zwiewnej, kremowej sukni z głębokim dekoltem jako jedna z ostatnich. Ze względu na protokół, żona markiza Cholmondeley została posadzona daleko od swojego męża, ale za to dość blisko księcia Williama. Z kolei David Cholmondeley, mąż Rose Hanbury, usadzony został dość blisko księżnej Kate. Jeśli zaś przyjrzycie się uważnie zdjęciu całej sali bankietowej, zauważycie, że książę William i księżna Kate siedzieli po przeciwległych krańcach głównego stołu. W efekcie to Rose Hanbury miała bliżej do Williama, niż księżna Kate, przez co w Wielkiej Brytanii znowu pojawiły się plotki o rzekomym romansie w rodzinie królewskiej.

Na zdjęciu widać dokładnie, gdzie kto siedział: od lewej strony, za świecznikiem jest Rose Hanbury, w lewym rogu głównego stołu jest książę William a w prawym - księżna Kate:

Od lewej: Rose Hanbury, książę William i księżna Kate na bankiecie u królowejOd lewej: Rose Hanbury, książę William i księżna Kate na bankiecie u królowej Dominic Lipinski

Rose Hanbury bez wątpienia jest świadoma plotek krążących naokoło jej osoby. Ale nie bardzo miała też wybór, jeśli chodzi o uczestniczenie w bankiecie. Jej mąż, jako markiz i lord szambelan ma tytuł nie tylko zwyczajowy, ale również urzędniczy - musiał przybyć na bankiet, organizowany przez królową, bo tak nakazuje mu konstytucja, zaś jego żona musiała być u jego boku.

Czemu Rose Hanbury przyszła jako jedna z ostatnich? To również jest kwestia protokołu (jak właściwie wszystko w przypadku takiego bankietu). Dodatkowo, jej mąż przybył na uroczystość przed nią. Rose towarzyszyła Sarah Vine, dziennikarka "The Daily Mail", która od lat pisze o rodzinie królewskiej (o romansie również bez wątpienia popełniła kilka tekstów).

Książę William zdradzał księżną Kate z Rose Hanbury?

Przypomnijmy - całe zamieszanie zaczęło się na wiosnę tego roku. Do brytyjskich mediów przedostała się informacja, jakoby księżna Kate zabroniła Williamowi zapraszania Rose Hanbury na wszystkie liczące się imprezy i wydarzenia w Londynie. Rose do tej pory była bliską przyjaciółką Kate, dlatego kiedy takie informacje pojawiły się, szybko wysnuto wniosek, że przyczyną musi być romans Williama i żony markiza Cholmondeley. Kate miała być wtedy w ciąży ze swoim trzecim dzieckiem.

Ile prawdy w tych plotkach? Księżna Kate i książę William nigdy osobiście nie odnieśli się do tej sprawy. Zrobił to za nich w oficjalnym komunikacie pałac Buckingham, oznajmiając, że przeciwko gazecie, która jako pierwsza podała takie wiadomości, wystosowany zostanie pozew.

Więcej o:
Komentarze (87)
Książę William miał z nią zdradzać księżną Kate. Piękna Rose Hanbury też pojawiła się na bankiecie i siedziała bardzo blisko niego
Zaloguj się
 • Gość: Kk

  Oceniono 28 razy 26

  I z czego sensacja? Piszecie, że usadzenie gości wynika z protokołu to jak się to ma do rzekomego romansu? Gdyby sami wybierali miejsca to można by plotkować, a tak? Kolejne głupoty z palca wyssane...

 • Gość: Gosc3

  Oceniono 12 razy 10

  Rozdmuchiwanie gownoburzy z niczego. Taki jest protokol królewski i z czego sensacje pismaki robia?

 • Gość: G.

  Oceniono 12 razy 2

  "Niejaka" Rose jest baronową!
  I jest wyżej urodzoną niż niejaka Kate M.

 • Gość: Jo

  Oceniono 3 razy 1

  I to jest właśnie paradoks języka polskiego, jak miał zdradzić to zdradził.

 • Gość: kk

  Oceniono 15 razy 1

  Kate widać, ze kompleksy pochodzenia chce zagłuszyć zbyt strojną suknią.
  Ta biała przywiędła beza, to suknia balowa, a na kolacji u Elżbiety obowiązywał stroj wieczorowy, takowy miały na sobie wszystkie kobiety poza Kaśką, która za dużo bajek o kopciuszku sie na oglądała:)))

 • c.t.k

  Oceniono 7 razy 1

  Arystokraci w Wielkiej Brytanii posiadają około 30% jej powierzchni. To dużo i też dużo jest im wolno w sferze obyczajowej

 • Gość: Senta

  0

  Po co pisać takie bzdury i do tego wyssane z palca, tylko dlatego że coś ktoś... obrzydlistwo. Brzydze się plotami!!!

 • Gość: Kasia coffe

  0

  Piękny pałac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX