Pierwsze publiczne wyjście Kate po plotkach o romansie Williama. Kryzys? Po zdjęciach widać, że niewiele sobie z niego robi

Księżna Kate i książę William podobno przeżywają teraz kryzys w małżeństwie. Wszystko przez domniemany romans następcy tronu z przyjaciółką jego żony, Rose Hanbury.
Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William są ulubieńcami Brytyjczyków. Niedługo będą świętować ósmą rocznicę ślubu. Mają troje dzieci i uchodzą za idealną parę. Jednak podobno królewski dwór aż huczy od plotek o rzekomym romansie WIlliama z bliską koleżanką Kate, Rose Hanbury. Kate ma nienaganną opinię, jednak, jak rozpisują się zagraniczne media, postanowiła "usunąć"  przyjaciółkę z towarzystwa, aby William nie miał okazji się z nią widywać.

Księżna Kate w świetnym humorze bawi się w szałasie

Pojawiły się pierwsze zdjęcia księżnej Cambridge od czasu, kiedy media obiegła informacja o kryzysie w jej związku. Jednak Kate w obliczu plotek wydaje się być bardzo radosna i uśmiechnięta. Odwiedziła siedzibę skautów, która znajduje się na przedmieściach Londynu. Żona księcia Harry'ego spędziła tam czas z zuchami, weszła z nimi do szałasu i sprawdzała czy schronienie jest wodoodporne.

Widać, że księżna na chwilę zapomniała o problemach i po prostu dobrze się bawiła z dziećmi. Mamy nadzieję, iż kryzys w jej związku niedługo minie.

JP