Jacek Rozenek niedawno przeszedł udar. Tabloid donosi, że aktor czuje się już lepiej. Czy wróci do "Barw szczęścia"? Jest komentarz

Jacek Rozenek wraca do pełni sił. Przypomnijmy, że w maju aktor przeszedł udar. Jak donosi "Faktowi" osoba z produkcji "Barw szczęścia", Rozenek wkrótce pojawi się już na planie serialu.

W połowie maja Jacek Rozenekdoznał ciężkiego udaru mózgu. Aktor trafił do szpitala, a jego kariera stanęła pod znakiem zapytania. Dziś wiemy już, że jego stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Co więcej, serialowy Artur już niebawem wróci na plan "Barw szczęścia".

Zobacz wideo

Jacek Rozenek wraca do "Barw szczęścia"

Ostatnie tygodnie były bardzo trudne dla Jacka Rozenka. Na szczęście, mógł on liczyć na wsparcie swoich bliskich, w tym byłej żony i byłej partnerki, Roxy Gąski. Fanów aktora z pewnością ucieszą najnowsze doniesienia "Faktu". Tabloid poinformował, że udar nie był aż tak silny.

Jacek nie ma problemu z koordynacją ruchów. Na wózku wożony jest tylko do zabiegów. Nie ma żadnych uszkodzeń mózgu. Widzi i słyszy, bez problemu czyta i pisze, jest z nim normalny kontakt - wyjawia źródło.

Rozenek od kilku lat występuje w "Barwach Szczęścia", gdzie wciela się w postać Artura Chowańskiego. Ostatnio zdradził, że już przygotowuje się do pracy nad nowymi odcinkami serialu. Teraz jego powrót potwierdziła osoba z produkcji.

Jacek Rozenek wkrótce powróci na plan - mówi Karolina Baranowska.

Życzymy zdrowia!