Polska blogerka modowa wzięła ślub. Ceremonia odbyła się w wyjątkowym miejscu. "Poznajcie mojego męża"

Charlize Mystery wzięła ślub. Blogerka powiedziała "tak" za oceanem.

Charlize Mystery, a właściwie Karolina Gliniecka, jest jedną z pierwszych blogerek modowych w Polsce. W Internecie działa od 11 lat, i choć pod względem popularności zdążyły przegonić ją między innymi Maffashion i Jessica Mercedes, to nadal znajduje się ona w czołówce.

Zobacz wideo

Charlize Mystery już po ślubie

Dwa lata temu media donosiły o ciąży Glinieckiej, jednak ta szybko zdementowała nieprawdziwe plotki. Od wczoraj o Charlize Mystery znów jest głośno - tym razem za sprawą jej ślubu z wieloletnim partnerem, Adrianem Hołdą. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w Nowym Jorku. Obserwatorzy blogerki nie powinni być zaskoczeni wyborem miasta. Gliniecka nie ukrywa, że amerykańska stolica mody to jedno z jej ulubionych miejsc na świecie.

 

Charlie nie byłaby sobą, gdyby nie pochwaliła się zamążpójściem na Instagramie. Ślubne zdjęcie opatrzyła emocjonalnym podpisem.

Oficjalnie mogę Wam już przestawić mojego męża. Jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi - czytamy.

W swój wielki dzień Gliniecka zaprezentowała się w skromnej białej sukni od Laurelle. Górę z długim rękawem i tiulową spódnicę uzupełniła biżuterią. Nie zabrakło też bukietu kwiatów. Pan młody postawił z kolei na szarą kamizelkę, którą przełamał czerń garnituru.

Gratulacje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.