Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? "Party" twierdzi, że to projektantka. Znajomi pary nie dają im większych szans

Jarosław Bieniuk od dłuższego czasu nie znika z pierwszych stron gazet. Jak donosi "Party", w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej nowej wybranki.

Jarosław Bieniuk ma za sobą trudny czas. W kwietniu został oskarżony o brutalny gwałt. Co prawda dotychczas postawione mu zarzuty nie potwierdziły się, jednak kilka dni temu kolejna kobieta oskarżyła go o to samo. Jak donosi "Party", Bieniuk może liczyć w trudnych chwilach na wsparcie nowej partnerki.

Zobacz wideo

Bieniuk ma wsparcie w partnerce 

Magazyn "Party" poinformował, że Jarosław Bieniuk jest od jakiegoś czasu związany z Mają Kubit, projektantką ubrań dla dzieci i właścicielką butiku. Para poznała się jeszcze przed wybuchem skandalu i jak twierdzi osoba z ich otoczenia, nowa partnerka sportowca nie przejmuje się postawionymi mu zarzutami.

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa - czytamy na łamach serwisu.

Kubit wierzy ponoć w niewinność Bieniuka. Były piłkarz odniósł się już do oskarżeń w specjalnie wydanym oświadczeniu oraz w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Oczywiście zaprzeczył, jakoby dopuścił się gwałtu na Sylwii Sz.

Myślicie, że Bieniuk faktycznie ma nową partnerkę? Jedno jest pewnie, bez względu na dalszy przebieg sprawy, wsparcie będzie mu teraz bardzo potrzebne.