Nowa dziewczyna Królikowskiego i Wieniawa były na tej samej imprezie. Do spotkania nie doszło, bo aktor "chciał uniknąć niezręczności"

Antek Królikowski znów zajęty. Aktor od niedawna spotyka się z młodą prawniczką.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli do niedawna jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich związek rozpadł się jednak pod koniec ubiegłego roku. Zaledwie dwa miesiące później media obiegła wiadomość o nowym chłopaku gwiazdy "Rodzinki.pl" - starszym o 15 lat Baronie z zespołu Afromental.

Początkowo wydawało się, że Królikowski znacznie gorzej radzi sobie z rozstaniem. Na to przynajmniej wskazywała jego samotna podroż do Azji, gdzie miał leczyć złamane serce. Szybko okazało się, że i on zaczął układać sobie życie na nowo.

Kilka tygodni temu Antek Królikowski pochwalił się tajemniczym zdjęciem z kobietą na Instagramie. Właśnie to, że widać było tylko jej cień, podsyciło plotki o tym, że mogła być to nowa sympatia aktora. W międzyczasie 30-latek wyznał w jednym z wywiadów, że owszem spotyka się z kimś nowym, ale tym razem nie chce wystawiać związku na świecznik. Czas pokazał, że były to słowa rzucone na wiatr...

Kasia - nowa dziewczyna Antka Królikowskiego

W ubiegłym tygodniu para zaliczyła debiut na salonach. Antek zabrał swoją nową dziewczynę Kasię na otwarcie festiwalu Off Camera. Co ciekawe, na tej samej imprezie bawiła się też Julia Wieniawa. Królikowski zadbał jednak o to, żeby nie doszło do spotkania jego byłej i obecnej partnerki, dlatego też zjawili się na czerwonym dywanie dwie godziny później.

Antek nie chciał dopuścić do jej spotkania z Julią, by uniknąć niezręcznej sytuacji. Wiedząc, że Wieniawa pojawi się tuż po 19, on i Kasia wkroczyli na imprezę dopiero o 21.30 - twierdzi informator Faktu. 

Mimo że Antek i Kasia przyszli na imprezę razem, to aktor pozował na ściance bez ukochanej. Może to dlatego, że błyski są dla niej czymś nowym? Dziewczyna nie jest związana z show-biznesem. Ukończyła studia prawnicze i obecnie pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Z aktorem poznali się przez wspólnych znajomych.

Do tej pory 30-letni Królikowski nie miał szczęścia w miłości. Myślicie, że tym razem będzie inaczej? Tego mu życzymy.

Więcej o:
Komentarze (11)
Antek Królikowski zadebiutował z nową dziewczyną na salonach. Zależało mu, żeby uniknąć Wieniawy na ściance
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  nareszczie ladna dziewczyna

 • Gość: amp

  Oceniono 8 razy 4

  Krolikowski zrobil z siebie pizde salonowa, piesek, ktory gania po sciankach i szuka rozglosu

 • Gość: xela

  Oceniono 6 razy 2

  Idzie chłopak na ilość a nie na jakość. Taki mały dupek znanych rodziców!

 • marek.zak1

  Oceniono 2 razy 2

  Śliczna:)

 • Gość: Zobaczymy

  Oceniono 6 razy 2

  Przechodzona Julieta może jej biuro sprzątać ! W końcu Królik się ogarnął?

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  ten wiecznie nacpany kutasik już budzi tylko politowanie i smiech .

 • Gość: Aśka

  Oceniono 8 razy 0

  Gościu ma tak mało męski, że wcale się nie dziwie, że cyklicznie puszczany jest w trąbę po tym, jak medialnie wypromuje kolejną dziewczynę, udającą zakochaną. I jeszcze ten kretyński wyraz twarzy. Typowa miękka fajka.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 2 razy -2

  kopytko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX