Dominika Tajner spędziła Wielkanoc z Justyną Żyłą. Było wino i pizza. Przyjaźń celebrytek jest coraz silniejsza

Dominika Tajner-Wiśniewska na święta wyjechała do rodzinnej Wisły. Wielkanoc postanowiła spędzić w towarzystwie Justyny Żyły.

Choć Dominika Tajner odpadła z "Tańca z Gwiazdami" w drugim odcinku, udało się jej zaprzyjaźnić z Justyną Żyłą. Celebrytki najwyraźniej bardzo przypadły sobie do gustu. Jeszcze wciąż obecna żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciami, na których widać ich wspólne biesiadowanie.

Zobacz wideo

Justyna Żyła i Dominika Tajner spędziły razem Wielkanoc

Dominika Tajner nie może zaliczyć początku roku do zbyt udanych. Niedawno Michał Wiśniewski złożył wniosek rozwodowy. Powodem rozstania pary miała być rzekoma zażyłość czwartej żony muzyka ze swoim partnerem tanecznym, Wojciechem Jeschke. Szybko okazało się, że były to wyłącznie plotki.

Z całą pewnością najlepszą rzeczą jaka spotkała Tajner w "Tańcu z Gwiazdami", było poznanie Justyny Żyły. Celebrytki szybko zaprzyjaźniły się, a Żyła wspierała Dominikę, kiedy Wiśniewski zdecydował się na rozstanie z nią. Co ciekawe, obydwie celebrytki pochodzą z Wisły. Przy okazji świąt postanowiły spędzić ze sobą miłe chwile.

Dominika Tajner opublikowała na Instastory zdjęcia z babskiego wieczoru, podczas którego obydwie panie  zajadają się pizzą i popijają czerwone wino. Widać, że uśmiechy nie schodziły im z ust. Trzeba przyznać, że takie wielkanocne spotkanie musiało być dla nich miłym rozerwaniem się od codzienności.

AD