Socha wspierała Radwańską na widowni "Tańca z Gwiazdami". Zabrała ze sobą córkę! Tylko spójrzcie na uroczą fryzurę dziewczynki

Małgorzata Socha była obecna w studiu "Tańca z Gwiazdami". Aktorka jednak nie tańczyła, ale razem z córką kibicowała Agnieszce Radwańskiej.

Małgorzata Socha pojawiła się na widowni minionego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Aktorka "Przyjaciółek" nie była sama - towarzyszyła jej urocza córka Zofia. 

"Taniec z Gwiazdami". Córka Małgorzaty Sochy bawiła się wybornie

Małgorzata Socha gościła na widowni tanecznego show Polsatu nie bez przyczyny. Gwiazda wspierała w ten sposób Agnieszkę Radwańską i Stefano Terrazzino. Kiedy tenisistka zakończyła taniec, Socha weszła na scenę i publicznie wręczyła Radwańskiej bukiet kwiatów. 

To, co jednak zwróciło uwagę wszystkich, to fakt, że Małgorzata Socha na widowni siedziała ze starszą córeczką - Zosią. 6-latka wyglądała na zadowoloną, że może na żywo oglądać tańczące pary. Dziewczynka była ubrana w uroczą kwiecistą sukienkę i czarne botki za kostkę. Uroku dodawała jej piękna fryzurka - dziewczęcy warkoczyk. 

Równie fantastycznie prezentowała się Małgorzata Socha. Aktorka na tę okazję wybrała czarny, dopasowany żakiet, który zestawiła z ciemnym topem i spódnicą w kolorze złota. Wykończeniem stylizacji były białe botki. 

Małgorzata Socha z córkąMałgorzata Socha z córką KAPIF.pl

Małgorzata Socha z córkąMałgorzata Socha z córką KAPIF.pl

Małgorzata Socha i Agnieszka RadwańskaMałgorzata Socha i Agnieszka Radwańska KAPIF.pl

AG

ZOBACZ TEŻ: Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. Pavlović popłakała się, gdy zobaczyła lokum niewidomej biegaczki. Prowadzona jest już zbiórka

Więcej o:
Komentarze (24)
Socha wspierała Radwańską na widowni "Tańca z Gwiazdami". Zabrała ze sobą córkę! Tylko spójrzcie na uroczą fryzurę dziewczynki
Zaloguj się
 • Gość: Zuzik

  Oceniono 26 razy 26

  Poproszę skromnie o tłumacza dla Pani Radwańskiej, bo gdy się wypowiada prawie nic nie rozumiem:)

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 11

  ta drętwa meduza wszędzie wsadzi te stare cztery litery ---i kogo to wzrusza że towarzystwo się wzajemnie adoruje może ta pisa im za to płaci ---bo jeszcze ją stać

 • Gość: Ok

  Oceniono 16 razy 10

  Jak tylko zobaczyłam że weźmie udział w tym programie to wiedziałam że go wygra bo po to tam występuje i to wszystko jest ustawione.A no i że "jury" będą jej w tyłek wlazic tez było wiadome. Dlatego nie oglądam tego programu.

 • wujekdolf

  Oceniono 14 razy 10

  ten cały "taniec z gwizdami" to jak "familiada" i "korona królów" - gdzie to leci? na tvpis?

 • Gość: Dis

  Oceniono 20 razy 10

  Stop PiS ! Stop bezrobotnym rodzicom, którzy utrzymują się z 500+. Trzeba być naprawdę nieudacznikiem, żeby nie moc znaleźć pracy i utrzymywać się z moich podatków ;)

 • lob2

  Oceniono 6 razy 6

  Gazeto Wyborcza!!!!!!Socha wspierała Radwańską,ale co to nas obchodzi.Piszecie w tej gazecie takie głupoty i pierdoły,że tego już czytać się nie da.Jak nie Rozenek,to Lewandowska,to Siwiec,to kożuchowska.Czy nie ma ciekawszych osób,którzy czegoś w życiu mądrego dokonali a nie tylko stanie na ściankach i mizdżenie się do obiektywu.To są pustaki,które chcą tylko zarabiać,Pokażcie ludzi czynu,bohaterstwa,kogoś co robią dla chorych dzieci,pomagają chorym,coś dobrego zrobili dla ojczyzny,a nie tylko te gołe baby.To jest gazeta poważna i to czytają ludzie mądrzy,więc zostawcie te baby w spokoju ,niech się mizdrzą do szmatławców a nie do poważnych gazet.

 • Gość: Josh

  Oceniono 14 razy 6

  Kaczy Dziób w tańcu jeszcze bardziej namolny i Kaczy. Zamist mówić bełkocze, słaba polszczyzna, pisowska hucpa. A jurorzy obrzydliwie wchodzą w kaczą doopę.

 • lob2

  Oceniono 5 razy 5

  Ja już też przestałem oglądać TEN PROGRAM,BO TO USTAWKA A NIE konkurs.Wiadomo,że wygra Radwańska,choć jej ruchy są podobne do J.Żyły.i podobno pieniądze odda na działalność charytatywną,bo ona się tarza w milionach.

 • Gość: amp

  Oceniono 8 razy 4

  No rzeczywiscie wielkie mi mecyje bo jakas drugoplanowa statystka siedzi na widowni i pierdzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX