Kaczorowska reklamuje balsam przeciw rozstępom i zapowiada, że będzie "sexy mamą". Internautki oburzone. W jej obronie stanął mąż

Agnieszka Kaczorowska zareklamowała na Instagramie balsam do ciała dla kobiet w ciąży. Tym samym zaznaczyła, że dzięki jego stosowaniu, po porodzie będzie sexy mamą. Internutki się oburzyły, a do dyskusji szybko włączył się mąż tancerki, Maciej Pela.

Agnieszka Kaczorowska już  niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka bardzo wczuła się w już rolę przyszłej mamy, a na jej Instagramie aż kipi od tematyki ciążowej. Niedawno postanowiła wypromować w sieci balsam przeciw rozstępom dla kobiet, które spodziewają się potomstwa. Jak dodała, ten produkt sprawi, że staną się one "sexi mamami". Efekt? W komentarzach wybuchła burza, a w obronie swojej ukochanej natychmiast stanął Maciej Pela. 

Zobacz wideo

Kaczorowska w ogniu krytyki. Broni jej mąż

Zacznijmy od tego, że internautkom najbardziej do gustu nie przypadło stwierdzenie "sexi mama". 

To określenie "sexi" jest straszne. Jakby w byciu mamą najważniejsze było bycie "sexi".
Nie rozumiem, po co reklamować coś, w co samemu do końca się nie wierzy. Jestem obecnie w ciąży i zgadzam się z powyższymi komentarzami, że na zostępy nic nie pomoże.
Ciekawe Agnieszko, czy będziesz się tak nazywać dzień, dwa czy tydzień po porodzie, gdzie nogi będą jak balony i będziesz ze szpitala wracać w butach męż, a brzuch będziesz miała jak w 7 miesiącu ciąży i nie będziesz mogła usiąść na tyłku po porodzie naturalnym albo będziesz zgięta w pół i będziesz się ledwo ruszać po cesarce, wtedy powodzenia w byciu sexy - czytamy.
 

I właśnie na ten ostatni komentarz jednej z internautek postanowił odpowiedzieć mąż Agnieszki, Maciej Pela. Mężczyzna nie wytrzymał i w kontrze odparł: 

Widzi Pani... po porodzie każdego dnia będę mówił żonie, że jest piękna, sexy i cudowne. Niezależnie od tego, czy będzie wracać w moich butach, na leżąco, czy siedząco. Agnieszka dzień, dwa czy tydzień po porodzie będzie sexy, bo ja będę ją tak postrzegać. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

ZOBACZ TEŻ: Łóżkowa sesja ciężarnej Kaczorowskiej i jej męża dla "Gali". Reakcje internautów bezlitosne: Żenada i parcie na szkło

Pela stanął więc w obronie ukochanej, jak przystało na męża. Urocze zachowanie? 

DH