Żona Amaro na ściance z widocznym ciążowym brzuchem. "Już bliżej niż dalej"

Wojciech Modest Amaro przeżywa wyjątkowe chwile. Jego żona jest w zaawansowanej ciąży. Wkrótce najbardziej utytułowany polski kucharz po raz kolejny zostanie ojcem.

Wojciech Modest Amaro kilka dni temu pojawił się razem ze swoją żoną na premierze filmu "Miłość i miłosierdzie". Fotoreporterzy całą swoją uwagę skupili na ciążowym brzuszku Agnieszki. Para niebawem powita na świecie kolejne dziecko.

Zobacz wideo

Wojciech Modest Amaro znowu zostanie ojcem

47-letni kucharz kilka lat temu wkroczył na salony. Dzięki gwiazdce Michelin jego restauracja do dziś jest oblegana przez klientów, którzy nie wahają się zapłacić kilkuset złotych dla posiłek. Wojciech Modest Amaro doskonale wykorzystuje swoją popularność. Jednak do tej pory niezbyt często opowiadał o swoim życiu prywatnym.

Wszystko zmieniło się, kiedy autorytet kulinarny nawrócił się i odnowił przysięgę małżeńską ze swoją żoną. Po sześciu latach od ślubu odnowił przysięgę małżeńską i uznał, że uchroni to go przed ewentualnym rozwodem. Z czasem Wojciech postanowił powiększyć rodzinę. Podczas premiery filmu o Świętej Siostrze Faustynie Kowalskiej pojawił się na czerwonym dywanie z Agnieszką.

Choć żona Modesta Amaro miała na sobie luźną sukienkę, wyraźnie było widać jej ciążowy brzuszek. Jednak kobieta najwyraźniej nie chce ukrywać tego, że jest w błogosławionym stanie.

Już bliżej niż dalej, ale dokładny termin chciałabym zostawić dla najbliższych - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Przypomnijmy, że para wychowuje trójkę dzieci - Zuzanne, Karolinę i jedynego biologicznego syna Amaro, Nicolasa. Przyszłym rodzicom gratulujemy.

AD

Więcej o: