Ewelina z "Warsaw Shore" chciała pochwalić się paznokciami. W komentarzach wszyscy pytają o tatuaż. "Jakbyś wyszła z kopalni"

Ewelina z "Warsaw Shore" jest fanką ozdobnego manicure i tatuaży. Ostatnio internauci zwrócili uwagę na jej "brudne" palce.

Ewelina z "Warsaw Shore" chciała pokazać swoim fanom nowe, świeżo zrobione różowe paznokcie. Niestety, komentujący skupili się wyłącznie na jej dziwnych tatuażach.

Zobacz wideo

Ewelina z "Warsaw Shore" pokazuje paznokcie i tatuaże na dłoniach

Ewelina, zwana także Eweloną z "Warsaw Shore", nigdy nie ukrywała, że ma wytatuowane dłonie. Zdaje się jednak, że jej fani rzadko mają okazje oglądać je z bliska. Kiedy celebrytka pokazała na Instagramie fotkę w zbliżeniu na różowe paznokcie, internauci nie mogli oderwać wzroku od tego, co się dzieje na jej palcach.

A dzieje się sporo. Ewelina chciała utrwalić na dłoniach charakterystyczne wzorki, przypominające hinduską hennę. Coś jednak poszło nie tak, bo tatuaż rozlał się na palcach i dzisiaj przypomina bardziej nieudolne maźnięcia długopisem, niż estetyczną ozdobę. Fani zaczęli dopytywać Ewelinę, co zamierza zrobić z tak nieudanym "dziełem sztuki". Niestety, na razie pytania pozostają bez odpowiedzi.

 
Wygląda jakbyś miała brudną rękę
Dłonie przez tatuaże wyglądają, jakbyś wyszła z kopalni
Umyj tę rękę, okropna ta henna

Współczujemy Ewelinie, bo zrobienie tatuażu na dłoni solidnie boli. Tymczasem tutaj jak widać coś się mocno nie udało.

MAW

Więcej o: