Weronika Rosati spotka się z byłym partnerem w sądzie. Chce pozbawić Śmigielskiego praw rodzicielskich?

Weronika Rosati nie ukrywa, że najważniejsze jest dla niej szczęście córki. Jak podaje magazyn "Party", nie tylko chce podwyższenia alimentów, lecz także prawdopodobnie będzie walczyć o pozbawienie Roberta Śmigielskiego praw rodzicielskich.

Weronika Rosati w marcu udzieliła bardzo osobistego wywiadu Magdalenie Środzie, który pojawił się w "Wysokich Obcasach". Wyznała w nim, że była ofiarą przemocy psychicznej, fizycznej i finansowej. Teraz zapowiedziała, że złoży wniosek o wyższe alimenty dla ponad rocznej Elizabeth. Ale to nie wszystko.

Weronika Rosati spotka się ze Śmigielskim w sądzie

Jak nieoficjalnie podaje magazyn "Party", aktorka będzie chciała pozbawić Roberta Śmigielskiego praw rodzicielskich! Dziennikarze skontaktowali się z Rosati, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Niestety, usłyszeli jedynie, że:

Nie mogę na razie komentować tych doniesień - powiedziała Weronika Rosati.

Oficjalnie wiadomo, że na pewno będzie walczyć o wyższe alimenty. Uważa, że to, co dostaje teraz jej córka, to nic w porównaniu do kwot, jakie zarabia jej ojciec, który jest jednym z najbardziej znanych ortopedów. Jak wyznała tez w wywiadzie dla "WO", Śmigielski nie płaci regularnie oraz "płaci, ile chce i kiedy chce"

Chcę alimentów - najwyższych - takich, jakie mojemu dziecku się należą prawnie. Takich, żeby Eli nie pogorszył się status życia, i stosownych do horrendalnie wysokich zarobków ojca - takie jest prawo - napisała na Instagramie.

Na razie Weronika Rosati wyjechała do Stanów Zjednoczonych, skąd wróci za kilka tygodni. Sądząc po tych doniesieniach po powrocie spotka się z byłym partnerem w sądzie. 

Zobacz też: Robert Śmigielski przerywa milczenie po głośnym wywiadzie Weroniki Rosati. Wydał oświadczenie. "Nasz związek miał wysoką temperaturę"

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati poznała ortopedę Roberta Śmigielskiego w 2016 roku, kiedy leczyła nogę po wypadku samochodowym. Po dwóch latach doszło do ich rozstania. Jak wyznała w jednym z wywiadów, doszło do tego zaraz po porodzie, gdy dowiedziała się, że oprócz czwórki dzieci z małżeństwa ma jeszcze trójkę dzieci z dwiema innymi kobietami.

AW

Więcej o:
Komentarze (213)
Weronika Rosati spotka się z byłym partnerem w sądzie. Chce pozbawić Śmigielskiego praw rodzicielskich?
Zaloguj się
 • Gość: aaa

  Oceniono 120 razy 86

  Zatem jeśli bardzo chcę mieć dziecko i życie na "odpowiednim" poziomie, to powinnam poszukać mężczyzny z horrendalnie wysokimi zarobkami, cierpliwie czekać na zapłodnienie, doczekać momentu ekskluzywnego porodu, a następnie stwierdzić, że ojciec dziecka niestety się nie sprawdził jako partner życiowy, a później publicznie go oskarżyć o przemoc domową. To pomoże w odebraniu mu praw rodzicielskich, ale nie horrendalnych alimentów. I gotowe. Mam upragnionego dzidziusia, upragnione pieniążki na "godne" życie i brak kłopotliwego tatusia. Po prostu bajka!

 • Gość: yesss

  Oceniono 82 razy 68

  Wera, NIE WRACAJ! zostań tam i zrób wreszcie tę karierę,
  i daj nam święty spokój

 • Gość: deseń

  Oceniono 74 razy 56

  Proszę o wyjaśnienie: jak można pozbawić kogoś praw rodzicielskich i jednocześnie żądać alimentów....??????

 • Gość: Emii

  Oceniono 68 razy 48

  Co z tego ze bogata jak głupia.Zero inteligencji rodzice ponieśli porażkę powinni zapaść się pod ziemie.

 • Gość: ola

  Oceniono 66 razy 42

  Niestety dziecko to nie zabawka. Dlaczego to matka ma decydowac, czy ojciec ma miec mniejsze prawa rodzicielskie od niej? Weronika miala cisnienie na dziecko, wziela bajecznie bogatego faceta, ktorego pewnie nawet nie kochala i zaszla w ciaze , tak jak planowala. Teraz żąda wysokich alimentów na wygodne zycie i jest ustawiona na najblizsze 18 lat, bo wiadomo ze aktorka z niej slaba, a dostatnie zycie celebrytki kosztuje :(

 • Gość: asia

  Oceniono 68 razy 42

  Bogata dziewczyna...ma bogatych rodziców, a jaka mega zawzięta...Odpuść kobieto. Idź dalej.....

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 50 razy 38

  Ja tam gościa nie bronię,nie wiem jak bylo, ale uważam ,że lepiej trzymać się jak najdalej od takich "lovelasow" . Bardziej jednak zastanawia mnie postać tej całej aktorki. Nie znam bowiem drugiej osoby,która procesuje się z tyloma ludźmi...

 • Gość: swdf

  Oceniono 49 razy 35

  Szkoda, że ojciec tego dziecka prawdopodobnie nie chce go samotnie wychowywać, bo całokształt twórczości pani Rosati wskazuje wyraźnie, że to jej należałoby odebrać prawa rodzicielskie. Urodziła sobie zachciankę, dzięki której teraz mści się za nieudany związek i próbuje ustawić się do końca życia... i którą wychowa na taką samą sekutnicę jak ona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX