Sławomir zdradził, jakie ma zachcianki podczas koncertów. Do Beyonce mu sporo brakuje, jednak największym zaskoczeniem są potrzeby Kajry

Sławomirowi Zapale jeszcze sporo brakuje do tytułu "króla disco polo". Czy będąc jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, odbiła mu już woda sodowa? Będziecie zdziwieni.

Podobno Sławomir jest kapryśny i szczyci się zgromadzonym majątkiem. Przed koncertami bacznie strzegą go ochroniarze. Również o jego garderobie krążą liczne legendy. Czy faktycznie piosenkarz ma gwiazdorskie oczekiwania?

Zobacz wideo

Sławomir zdradził sekrety swojej garderoby

Niedawno Sławomir Świerzyński żalił się w jednym z wywiadów, że Zapała zachowuje się jak gwiazdor, który nie wpuszcza do swojej garderoby nawet innych muzyków.

Gramy na tych samych koncertach, a on tylko siedzi tam zamknięty. Wielu moich kolegów próbowało się tam dostać, ale ochroniarze stanęli im na drodze - powiedział muzyk w rozmowie z "Faktem".

Czy faktycznie autor hitu "Miłość w Zakopanem" skrywa w niej jakieś sekrety? Piosenkarz przyparty do muru, wreszcie powiedział, jakie ma wymagania. Nie tego się spodziewaliśmy.

Mamy taką zachciankę, że w naszej garderobie musi być mydło biały jeleń, którego używam. Za to Kajra ma mieć swój ulubiony rodzaj zimnego piwa. Bez tego nie wyjdziemy na scenę! – wyznał Sławomir w rozmowie z tabloidem.

Jesteście zaskoczeni?

AD

Więcej o:
Komentarze (64)
Sławomir odkrył sekrety swojej garderoby. Do Adele mu sporo brakuje, jednak największym zaskoczeniem są potrzeby Kajry
Zaloguj się
 • Gość: zzz

  Oceniono 67 razy 57

  Cały ten Sławomir, to jedna wielka żenada

 • Gość: gość

  Oceniono 56 razy 48

  to ta jego stara wyje na scenie nawalona (bo nie mogę powiedzieć, że śpiewa).

 • cedar_wood

  Oceniono 27 razy 25

  Gdyby mieli kLasę (a nie tylko kasę), w ogóle nie zawracaliby innym głowy swoimi zachciankami! Powinni szanować czas i pracę innych osób. Kim oni są, żeby gwiazdorzyć jakimikolwiek zachciankami??

 • Gość: ZemstaNietoperza

  Oceniono 18 razy 16

  I wy to „łykacie”?!- nie znam przyśpiewek, chociaż znam role tego pana ale widzę, że on się bawi tą konwencją a że trep Świerzynski tego nie łapie, to już co innego.

 • Gość: Janko Muzykant

  Oceniono 16 razy 14

  Haha Wąsik ma jak przedwojenny Alfons z koziej Wólki, a w szafie oprócz garniturów zapewne ojcowie widły i sierp

 • Gość: Góry

  Oceniono 23 razy 11

  Jaka znowu Kajra,przecież to Polka To przechodzi ludzkie pojęcie co te pejsate robią Jeden utwór i tysiące na koncie Z całym szacunkiem,ale jest tylu fenomenalnych muzyków

 • arturleszno

  Oceniono 9 razy 7

  Jeden przebój i wielki Piosenkarz Żenada

 • Oceniono 9 razy 7

  A my wszystkie lubim we naszej wiosce Sławomira nawet w knajpie króluje on i Zenek. Sławomir na prezydenta Zenek na premiera. Tak fajny ze Sławomira chłop ino cipki na brodzie nie ma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX