Ciężarna Ewa Farna debiutuje na ściance. Ciąża wyraźnie jej służy. Brzuszka nie da się już ukryć

Ewa Farna już niedługo powita na świecie syna. 25-latka nalazła jednak chwilę na wywiązanie się ze zobowiązań zawodowych.

Pod koniec lutego Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów ogłoszeniem ciąży. 25-latka poinformowała o błogosławionym stanie w dość oryginalny sposób - opublikowała teledysk, w którym pojawiły się też wzruszające ujęcia z zaręczyn, ślubu oraz wesela z jej wybrankiem Martinem Chobotem.

Zobacz wideo

Ciężarna Farna debiutuje na ściance

Farna dość długo ukrywała, że spodziewa się dziecka. W momencie, gdy podzieliła się ze światem radosną nowiną, jej brzuch był już bardzo duży. Fani spodziewali się, że ich idolka do końca ciąży będzie konsekwentnie unikać zainteresowania mediów. Wygląda jednak na to, coraz większy brzuch nie przeszkadza jej w realizowaniu zobowiązań zawodowych.

Niespełna dwa tygodnie temu Ewa Farna wystąpiła na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Kilka dni później odebrała nagrodę w Czechach, a następnie znów wróciła do Polski, gdzie wzięła udział w targach kosmetycznych.

CIĘŻARNA FARNA NA ŚCIANCE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Farna zapozowała na okolicznościowej ściance, potem cierpliwie rozdawała autografy. Trzeba przyznać, że ciąża wyraźnie służy 25-latce. Gwiazda wyglądałą naprawdę kwitnąco. Na tę okazję Ewa wybrała beżową tunikę ze zdobnym paskiem i długie buty za kolano. Efekt? Modnie i z pewnością wygodnie, a to w jej stanie jest najważniejsze.

Nadal nie wiadomo na kiedy zaplanowany jest poród. Farna zdradziła jednak, że spodziewa się syna. Dziecko będzie wychowywane w Czechach.

Więcej o:
Komentarze (11)
Ciężarna Ewa Farna debiutuje na ściance. Ciąża wyraźnie jej służy. Wyglądała przepięknie
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 19 razy 13

  Ślicznie wygląda 😊

 • matylda1001

  Oceniono 9 razy 9

  >Brzuszka nie da się już ukryć<

  A dlaczego miałaby brzuszek ukrywać?

 • Gość: Edyta

  Oceniono 11 razy 7

  😘😘😘super dziewczyna.

 • Gość: Mauson

  Oceniono 6 razy 4

  Ma w sobie to coś Super dziewczyna

 • supermarjan

  Oceniono 4 razy 4

  >>Dziecko będzie wychowywane w Czechach.
  no.....
  cosh. lepszy kraj wypiera gorszy....

 • Gość: Jan

  Oceniono 6 razy 4

  Naprawdę ślicznie wygląda , zresztą zawsze piękna !!! Szczęścia życzę dla Ewci i jej rodzinki :))

 • Gość: Paola

  0

  Gratki :DD Moja przyjaciółka też spodziewa się dziecka i zachwala cyclotest myway, mówi ze jest bardzo precyzyjny w kontrowaniu cyklu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX