Ewa Farna pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie. Fani nie kryją zachwytu: Bosko wyglądasz

Ewa Farna urodzi już niebawem. Ciążowy brzuch gwiazdy jest coraz większy.

Ewa Farna jest żywym dowodem na to, że rozpoczęcie kariery w młodym wieku wcale nie musi skończyć się problemami z używkami czy załamaniem psychicznym, tak jak w przypadku Demi Lovato i Seleny Gomez. Po nagraniu kilku płyt oraz zgarnięciu większości najważniejszych nagród muzycznych w Polsce i Czechach, wokalistka stopniowo zaczęła ograniczać swoją działalność zawodową.

Farna pokazała ciążowe krągłości

Latem 2017 roku, Farna poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wzięła ślub ze swoim gitarzystą Martinem Chobotem. Uroczystość odbyła się w tajemnicy, z dala od mediów. Wygląda na to, że młode małżeństwo jest gotowe na powiększenie rodziny. Kilka dni temu piosenkarka w oryginalny sposób ogłosiła, że jest w ciąży. Zdradziła też płeć dziecka.

Na koncercie "Artyści przeciw nienawiści", 25-latka wystąpiła w kreacji, która maskowała jej ciążowe krągłości. Nie oznacza to jednak, że wokalistka ma zamiar ukrywać coraz większy brzuch przed światem. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że rozwiązanie zbliża się dużymi krokami.

 

Fani Ewy z miejsca zasypali ją komplementami.

Ślicznie wyglądasz.
Piękna.
Ciąża Ci służy.
Bosko wyglądasz - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Farna wręcz promienieje.