Franciszek Pieczka traci słuch. Czy aktor wróci do serialu "Ranczo"? Szanse są bardzo małe

Franciszek Pieczka - jeden z ulubionych aktorów Polaków - przeżywa ciężkie chwile. Aktor traci słuch, co oznacza, że jego dalsze występy w serialu "Ranczo" mogą być dla niego ogromnym wyzwaniem.

Franciszek Pieczka nie planuje przejść na emeryturę pomimo sędziwego już wieku. Aktor wciąż jest czynny zawodowo, ale teraz musi zmierzyć się z zupełnie nową sytuacją. Pieczka traci słuch.

Franciszek Pieczka traci słuch

Franciszek Pieczka ma 91 lat i jest wciąż bardzo aktywny zawodowo. Niestety, jego dalsze występy w telewizji stają pod znakiem zapytania - aktor traci słuch i wedle informacji "Super Expressu", utrata jest już niemalże stuprocentowa.

Tymczasem w tym roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnych odcinków serialu "Ranczo", gdzie Franciszek Pieczka wcielał się w Stanisława Japycza.

Ranczo. Franciszek Pieczka odejdzie z serialu?

Producenci zapewniają, że Franciszek Pieczka - jeśli tylko stan jego zdrowia mu na to pozwoli - zawsze ma dla siebie miejsce w serialu. Rola Stanisław Japycza była dla niego rolą i tak drugoplanową, ponadto zdarzało się już wcześniej, że w serialach grywali wiekowi aktorzy, którzy zmagali się z różnymi dolegliwościami charakterystycznymi dla swoich lat.

Mamy nadzieję, że i Franciszek Pieczka pokona przeciwności i zobaczymy go jeszcze w serialu. "Ranczo" bez niego to już nie ta sama produkcja!

Więcej o:
Copyright © Agora SA