Ekspert od mowy ciała analizuje zachowanie Meghan Markle. "Jest izolowana i stawiana w kącie". To mogła być oficjalna decyzja księcia Karola

Meghan Markle i książę Harry kilka dni temu uczestniczyli w przyjęciu z okazji 50. rocznicy nadania Karolowi tytułu księcia Walii. Ekspert od mowy ciała przeanalizował jej zachowanie.

Meghan Markle od jakiegoś czasu nie cieszy się dobrą sławą. Wiele mówi się o jej konflikcie z pozostałymi członkami rodziny królewskiej, w tym przede wszystkim z księżną Kate i księciem Williamem. Zachowanie braci i ich żon podczas ostatniej imprezy zorganizowanej na cześć księcia Karola nie pozostawia złudzeń, że nie dzieje się między najlepiej.

Zobacz też: Kate i Meghan pierwszy raz razem od Bożego Narodzenia. Ich wspólne zdjęcie nie uciszy plotek o konflikcie

Meghan Markle czuje się niepewnie

Meghan jest w zaawansowanej ciąży, a pierwsze dziecko i księcia Harry'ego w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawi się na świecie. Na ostatniej uroczystości pojawiła się w wartej 900 funtów złotej sukni projektu Amanda Wakeley. Do tego dobrała jasny płaszcz autorstwa Wilbur i Gussie, szpilki Paula Andrew i kopertówkę w odcieniu pudrowego różu. Jednak to nie strój wzbudzał najwięcej zainteresowania, a jej zachowanie.

Meghan Markle na imprezie księcia Karola. Zobacz zdjęcia >>>

Judi James, ekspertka od mowy ciała, przeanalizowała nagranie z tego dnia. Jej zdaniem w rodzinie królewskiej nie dzieje się najlepiej. Meghan i Harry zostali jakby odsunięci od reszty i "wysłani do kąta". Niby stali obok Kate i Williama, jednak widać było, że bracia nie zachowują się tak jak w przeszłości i nie ma charakterystycznego dla ich relacji (dawnej) przekomarzania. Dostrzegła też, że młodszy syn Karola był bardziej ponury niż zazwyczaj, a Meghan była odizolowana. Jednak nie wyklucza prawdopodobnej przyczyny:

Być może Meghan ustawiono z boku, żeby cała uwaga skupiała się na Karolu. Mogło być tak, że podjęto decyzję, by w pełni celebrować uroczystość poświęconą księciu Walii, a nie skupiać się na operze mydlanej pt. "Kate i Meghan" - tłumaczy.

Oprócz tego Meghan jak zwykle w obecności rodziny królewskiej starała się być jak najbliżej męża. Ciągle szukała z nim kontaktu i dążyła do ciągłego dotykania jego przedramienia. Inna ekspertka od mowy ciała Patti Wood, uważa, że księżna Sussex czuje się wycofana i w ten sposób szuka w nim oparcia. Myślicie, że faktycznie Meghan nie odnalazła się w roli księżnej i nie może zbliżyć się do bliskich swojego męża?

AW

Więcej o:
Komentarze (47)
Ekspert od mowy ciała analizuje zachowanie Meghan Markle. "Jest izolowana i stawiana w kącie". To mogła być oficjalna decyzja księcia Karola
Zaloguj się
 • Gość: ...

  Oceniono 36 razy 24

  To to ma przesr... - jak stanie z przodu to wrzeszczą, że jest celebrytką, kocha sławę, wywyższa się itp. Jak stanie z tyłu przestrzegając etykiety to znów jej zarzucają, że nikt jej nie lubi i jest marginalizowane.

 • Gość: haha

  Oceniono 10 razy 8

  ech, ci "eksperci" i ich mądrości

 • Gość: Ha1

  Oceniono 8 razy 6

  Zwykli ludzie mają większe problemy i nikt nie robi takich sensacji, współczuję osobie która pisze te texty powinni ją dawno wy,, je.. Bać, z pracy. Megan nie zdąży piardnac już cały świat wie że ma pełno gó,,, wna,,, w domu, żal mi takich ludzi ze niemaja swojego życia to wtykaja nos w cudze

 • julietwhiskey

  Oceniono 3 razy 3

  Jacy Oni wszyscy śmieszni - jak z kukiełkowego teatrzyku. Nadęci, sztuczni, przygniecenie idiotycznym protokołem, a przecież to zwyczajni ludzie...

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Taka jest prawda brytyjczycy nie lubia Meghan

 • Gość: a

  Oceniono 3 razy 1

  pokazali meghan gdzie jej miejsce!ot, tyle! nareszcie ktos tym zajał się...

 • Gość: czyTelik

  Oceniono 7 razy 1

  Po co pchała się tam gdzie nie ma dla niej miejsca. To nie dla niej, powinna dalej mieszkać w stanach i grac te swoje podrzędne role. Kasa wzięła górę i blask fleszy . Widać że to rafinowane babsko. Chciała to ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX