Książę Harry zaprosił Meghan Markle na scenę. Takiej reakcji publiczności chyba nikt się nie spodziewał. Tłum oszalał

Książę Harry w minioną środę wygłosił przemówienie na scenie Wembley Arena w Londynie podczas WE Day. W pewnym momencie zaprosił do siebie swoją żonę, Meghan Markle. Na ten widok tłum zgromadzonych w jednej chwili oszalał z radości

Już dosłownie za kilka tygodni Meghan Markle oraz książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Na ten dzień z pewnością czekają tysiące, jak nie miliony, fanów królewskiego rodu Windsorów. Co jednak najciekawsze, choć Meghan jest już w zaawansowanej ciąży, to nadal nie rezygnuje z książęcych obowiązków. W minioną środę towarzyszyła Harry'emu podczas WE Day, czyli spotkania młodych liderów.

Zobacz wideo

Książę Harry zaprosił Meghan Markle na scenę, a tłum oszalał

By wysłuchać przemówienia księcia Harry'ego, w londyńskiej Wembley Arena zgromadziło się ponad 12 tysięcy osób, głównie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W trakcie swojego wystąpienia książę zachęcał młodych Brytyjczyków do czynnej działalności na rzecz dobra i pozytywnych zmian społecznych. 

Ku zaskoczeniu chyba wszystkich w pewnym momencie Harry postanowił zaprosić do siebie swoją ciężarną małżonkę, Meghan Markle, która znajdowała się tuż obok sceny. Co więcej, zrobił to w niezwykle uroczy sposób.

Teraz spróbuję wyciągnąć moją żonę na scenę - wyznał Harry, podając Meghan rękę.

Tłum natychmiast oszalał z radości. Nikt chyba nie spodziewał się aż takiej reakcji ze strony publiczności. Po minie Meghan można wnioskować, że ona również. Księżna Sussex przytuliła się do męża na scenie i pomachała do wiwatującej pod sceną młodzieży. Sama głosu jednak nie zabrała, a mimo to trzeba przyznać, że już sam widok Meghan i Harry'ego, tulących się na scenie, był zarówno zaskakujący, jak i po prostu piękny. 

Meghan często przypomina mi, abym skupiał się na miłości, a nie na nienawiści - dodał książę, czym ponownie wywołał aplauz wśród publiczności.

Na szczęście ten jakże uroczy moment został uchwycony przez kamery i teraz możemy wam go pokazać. Czy Harry swoim zachowaniem skradł wasze serce? 

 

DH