Priyanka Chopra jest wściekła na Meghan Markle. "Jeśli księżna nie przeprosi, to koniec ich przyjaźni"

Meghan Markle jest skłócona ze swoją przyjaciółką, Priyanką Choprą. Bollywoodzka aktorka oczekuje od księżnej przeprosin za to, że ta nie zjawiła się na jej ślubie.
Zobacz wideo

Meghan Markle i Priyanka Chopra były bliskimi przyjaciółkami. Bollywoodzka aktorka pojawiła się na ślubie księżnej i zawsze wypowiadała się o niej w ciepłych słowach. Wygląda jednak na to, że ostatnio jej przyjaźń z Meghan zawisła na włosku.

Priyanka Chopra jest zła na Meghan Markle

W grudniu minionego roku Priyanka Chopra wyszła za mąż za Nicka Jonasa. Na hucznym świętowaniu, trwającym kilka dni, zabrakło jednak przyjaciółki panny młodej, Meghan Markle. Oficjalnym powodem jej nieobecności była zaawansowana ciąża, która jednak nie przeszkodziła księżnej w innych aktywnościach. Wciąż regularnie pojawia się przecież na spotkaniach dyplomatycznych u boku swojego męża, księcia Harry'ego. Nic więc dziwnego, że Priyanka poczuła się urażona i teraz oczekuje od Meghan przeprosin. Nie pojawiła się nawet na organizowanym w Nowym Jorku baby shower, wykręcając się zawodowymi obowiązkami.

Jeśli Meghan nie przeprosi, to koniec ich przyjaźni. Priyanka jest międzynarodową gwiazdą, jej profile w mediach społecznościowych obserwują miliony followersów. Na świecie jest prawdopodobnie bardziej znana niż Meghan. Czuje, że przyjaciółka okazała brak szacunku - dla niej i dla ich przyjaźni - donosi informator serwisu PageSix.com. 

Rzecznik aktorki odmówił komentarza, ale anonimowa osoba z jej otoczenia zaprzecza plotkom

Nie ma żadnych nieporozumień między nimi (Meghan i Priyanką - przyp. red). Są przyjaciółkami, a wszystkie doniesienia, które temu przeczą, są nieprawdziwe. 

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.