Lady Gaga pogodziła się z Madonną. Po latach konfliktu zapozowały razem do zdjęcia. Chyba nie ma w tym przypadku

Lady Gaga i Madonna od lat były skonfliktowane. Niespodziewanie podczas tegorocznego rozdania Oscarów zapozowały do wspólnego zdjęcia. Fotografia stała się hitem sieci.

Lady Gaga jest ostatnio na ustach wszystkich za sprawą plotek o jej rzekomym romansie z Bradleyem Cooperem. Choć ich występ podczas oscarowej gali był szeroko komentowany w mediach, do równie emocjonujących wydarzeń z udziałem Gagi doszło po zakończeniu ceremonii. Piosenkarka pojawiła się na after party zorganizowanym przez Madonnę, z którą od lat była skonfliktowana.

Zobacz wideo

Madonna pojednała się z Lady Gagą

Madonna co roku wydaje prywatny oscarowy bankiet i starannie dobiera gości, którzy pojawią się na imprezie. W tym roku na słynne after party zaprosiła Lady Gagę, z którą pozowała do czułych zdjęć. Fotografie z "gwiazdorskimi objęciami" szybko stały się hitem internetu. Jednocześnie potwierdziły, że jeden z najgłośniejszych konfliktów show-biznesu właśnie został zażegnany.

Madonna przez ostatnie lata nie ukrywała niechęci do Lady Gagi. W licznych wywiadach podkreślała, że twórczość wokalistki jest wtórna. Twierdziła też, że przebój "Born This Way" jest plagiatem "Express Yourself".

Gaga miała więcej klasy i nigdy nie powiedziała o swojej konkurentce złego słowa.  W dokumencie "Five Foot Two" przyznała tylko, że nie rozumie zarzutów Madonny, która jest jej idolką.

Problem między mną a Madonną jest taki, że podziwiałam ją przez całe moje życie. Nadal ją podziwiam, pomimo tego, co o mnie myśli i mówi. Jedyną rzeczą, która mnie w niej denerwuje, to to, że nie powie mi tego, co myśli prosto w twarz - mówiła Gaga.

Cieszymy się, że topór wojenny między nimi wreszcie został zakopany. Zastanawia nas tylko jedna rzecz. Madonna z łatwością krytykowała Lady Gagę, kiedy ta zaczynała podbijać show-biznes. Odkąd jej młodsza koleżanka stała się jedną z największych gwiazd w historii muzyki rozrywkowej, 60-letnia gwiazda szybko zmieniła swoje nastawienie. Dla nas jest typową koniunkturalistką, która chce trzymać się blisko ludzi sukcesu.

Jakie jest wasze zdanie?

AD

Więcej o:
Komentarze (27)
Lady Gaga pogodziła się z Madonną. Po latach konfliktu zapozowały razem. Chyba nie ma w tym przypadku
Zaloguj się
 • Gość: ProMotor

  Oceniono 15 razy 15

  Deweloper też mógłby się w końcu pogodzić z Austriakiem.

  Wszak to rodzina...

 • Gość: usta

  Oceniono 13 razy 9

  co jak co, ale nazwanie Madonny koniunkturalistką wola o pomstę do nieba, a jedynym usprawiedliwieniem dla piszącego te bzdety typa lub typiary może być fakt poznania nowego słowa i przemożna chęć pochwalenia się tym faktem przez użycie go w tekście. noż błagam.

 • picanro

  Oceniono 8 razy 6

  Naszym zdaniem twierdzenie, że Madonna chce się grzać w blasku czyjejś sławy jest po prostu idiotyczne a to, że "Born This Way" jest przyspieszoną wersją "Express Yourself' potwierdzi każdy, kto ma uszy. Cały ten "konflikt" to pic na wodę, wykreowany przez "Plotków" z różnych stron świata dla rozhisteryzowanych fanów.

 • Gość: fajnie

  Oceniono 9 razy 5

  Madonnę uwielbiam , po Gadze mam zgagę

 • eurotram

  Oceniono 5 razy 5

  Pamiętam jak 3 dekady temu Madonna przezywała że kończy 30 lat; przeżywała jak mrówka okres. Może tu tkwi klucz do rozwiązania tej zagadki: dwie amerykańskie wokalistki pop (aspirujące do miana królowej czy królewny tego gatunku),obie pochodzenia włoskiego... Madonnę najbardziej bolało to,że widziała w Gadze młodszą wersję samej siebie i jednocześnie bijący po oczach znak upływającego czasu; chyba wreszcie doszła do wniosku,że trzeba się z tym upływem czasu pogodzić...

 • Gość: mariusz d z warszawy

  Oceniono 5 razy 5

  mam szczerą nadzieję, że będą parą. tak właśnie powinno się to skończyć.

 • Gość: Xyz

  Oceniono 3 razy 3

  Madonna <3 a tak pozatym ten portal to dno, weszłem tu tylko zeby powiedzieć że Madonna jest piękna ❤

 • kinio101

  Oceniono 5 razy 3

  Co za wiadomość dnia! Kabalistka Ciccone pogodziła się z satanistką Germanottą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX