Madonna pozuje ze wszystkimi swoimi dziećmi. Dodała na Instagram wyjątkowe zdjęcie

Madonna na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje ze wszystkimi swoimi dziećmi. Zrobiła to z okazji rocznicy powstania szpitala, który pomagała budować.

Madonna niedawno wraz z sześciorgiem swoich dzieci udała się do Malawi, gdzie rok temu zaangażowała się w otwarcie szpitala dziecięcego z oddziałem intensywnej terapii. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Madonna - dzieci

Taki obrazek nie zdarza się zbyt często. Piosenkarce trudno jest zebrać wszystkie dzieci w komplecie. Tym razem wszyscy pozują na tle murala, namalowanego przez sieroty z Jacaranda School w Malawi, na jednej ze ścian w szpitalu.

Drzewo życia... Dziecięcy szpital miłosierdzia. Rok później!  #wszystkojestmiłością #malawi - napisała pod spodem gwiazda.

Na zdjęciu możemy zobaczyć: 21-letnią Lourdes Leon, biologiczną córkę Madonny ze związku z Carlosem Leonem oraz 17-letniego Rocco Johna Ritchie, którego ojcem jest reżyser, Guy Ritchie.

Oprócz nich jest czworo adoptowanych dzieci z Malawi: 12-letnia Mercy i jej rówieśnik David oraz dwie 5-letnie dziewczynki, Estera i Stella.

 

Madonna pozuje z dziećmi

Zdjęcie bardzo spodobało się internautom, którzy pod spodem zostawili wiele komentarzy. Zachwycają się uczuciem, jakim darzą się członkowie rodziny, oraz chwalą postawę Madonny i jej zaangażowanie w pomoc innym.

Masz wspaniałą rodzinę!
Piękna akcja, gratulacje.
Absolutnie wspaniała rodzina. Madonna, jesteś wspaniałą osobą i cudowną mamą - komplementują.

Zdjęcie rzeczywiście jest urocze, prawda?

AW

Więcej o: