Joanna Kulig urodziła! Pociecha aktorki przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych

Joanna Kulig urodziła! "Super Express" podaje, że aktorka i jej mąż, Maciej Bochniak, zostali rodzicami.

Joanna Kulig została mamą. Na tę wiadomość czekaliśmy od miesięcy. Aktorka od jakiegoś czasu przebywa w klinice w Kalifornii. Gwiazda, pomimo zaawansowanej ciąży, przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, aby promować film "Zimna wojna", w którym zagrała. Joanna planowała też pojawić się na gali rozdania Oscarów. Przypomnijmy, że dzieło Pawła Pawlikowskiego jest nominowane w trzech kategoriach.

Joanna Kulig - kiedy urodziła?

Tabloid podaje, że Joanna została mamą już kilka dni temu. 

Joasia urodziła kilka dni temu – potwierdza informacje Piotr Dzięcioł (69 l.), producent filmowy, który przebywa w Los Angeles.

Niestety, póki co nie znamy płci dziecka

Joanna Kulig - poród

Od dawna było wiadomo, że Joanna urodzi swoje pierwsze dziecko w Stanach Zjednoczonych. Sporo mówiło się o szpitalu, na jaki zdecydowała się aktorka. Dziecko Kulig prawdopodobnie przyszło na świat w klinice gwiazd, w którym poród kosztuje około 100 tysięcy złotych. Zapewnia on wszelkie luksusy matkom, w tym usługi kosmetyczki, manikiurzystki i fryzjera. Kobiety mają do dyspozycji specjalne apartamenty w standardzie deluxe z wygodnym łóżkiem oraz garderobą. Do tego każdy pokój wyposażony jest w dużą wannę, telewizor, zaopatrzoną lodówkę.

Brzmi nieźle.

Pewne jest, że pociecha gwiazdy będzie miała podwójne obywatelstwo, na czym szczególnie zależało Kulig.

Joasia uznała, że skoro ma zostać aż do ceremonii wręczenia Oscarów, która będzie pod koniec lutego, to nie ma sensu wracać do Polski tylko na poród. A urodzenie dziecka w Ameryce ułatwi potem uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego, co otwiera możliwości studiów i pracy - zdradziła znajoma aktorki.

Ciekawe jednak, czy w tej sytuacji Kulig pojawi się w najbliższą niedzielę w Dolby Theatre. 

Gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka!

KS

Więcej o:
Komentarze (102)
Joanna Kulig urodziła! Pociecha aktorki przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych
Zaloguj się
 • Gość: ppppp

  Oceniono 51 razy 45

  Jak urodziła normalnie a nie przez cesarkę, to co ma się nie pojawić. Mleko odciągnie, tatuś nakarmi. Przestańcie wydziwiać.

 • pstryk28

  Oceniono 42 razy 38

  "Joanna Kulig została mamą. Na tę wiadomość czekaliśmy od miesięcy. " Co autor ma na myśli? Że już kilka miesięcy temu chciał żeby Kulig urodziła? To chyba niezbyt zdrowe dla dziecka...

 • Gość: Nick

  Oceniono 29 razy 27

  Super. Gdyby był to chłopiec to zawsze może dać mu na imię Oskar. Tak czy siak wróci do Polski z Oskarem.

 • ebom

  Oceniono 33 razy 27

  To może być jej jedyna okazja w życiu, żeby być na Oscarach, w dodatku promując nominowany film. Jeśli poród był bez komplikacji i będzie w formie, to nic dziwnego, jeśli by się zdecydowała pójść - dziecko przez te kilka godzin z ojcem choroby sierocej nie dostanie... ale już widzę te nagłówki i zawistne komentarze, jak to wyrodna matka przedkłada karierę nad noworodka, jeśli odważy się w ciągu najbliższego roku zrobić coś dla siebie...

 • krebs06

  Oceniono 20 razy 18

  Nie czytam takich plotkowych newsów, ale Kulig lubię. Genialna w Zimnej Wojnie.
  Gratulacje dla Mamy i Pociechy
  No i sensownie nie podała płci ani dokładnej daty urodzin. Obcym nic do tego

 • Gość: ZZ

  Oceniono 19 razy 17

  Urodzilam na 4 roku studiów dziecko i nikt mnie od wyrodnych matek nie wyzywał jak poszłam na wykłady. Dlaczego pracujące matki wyzywa się od wyrodnych jak wrócą po porodzie do pracy? Już nie wspomnę o ojcach, którzy nie biorą w ogóle ojcowskiego urlopu. Też wyrodni?

 • Gość: Elżbieta

  Oceniono 17 razy 13

  Pani Joasiu GRATULUJĘ. <3

 • cezar61

  Oceniono 16 razy 12

  To nie będzie potrzebowało wizy. 😀

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX