Joanna Kulig uśmiercona w hollywoodzkiej produkcji. Były wielkie oczekiwania. Skończyło się na epizodzie

Joanna Kulig dzięki roli w "Zimnej wojnie" zyskała uznanie w Hollywood. Wkrótce zobaczymy ją w wysokobudżetowym serialu Amazon Studios "Hanna". Jednak jest to tylko epizod.

Kiedy jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że Joanna Kulig zagra w serialu "Hanna", polskie media piały z zachwytu. Mówiło się wręcz o tym, że rola w serialu wyprodukowanym przez Amazon Studios będzie dla Polki przepustką do Hollywood. Teraz już wiemy, że... to naprawdę mała rola. 

Zobacz wideo

Joanna Kulig uśmiercona w amerykańskim serialu

"Hanna" to 8-odcinkowy remake filmu z 2001 roku. Opowiada historię nastolatki, która jest wychowywana przez swojego ojca na morderczynię. Pierwszy odcinek rozpoczyna się jednak od czasów, w których tytułowa Hanna jest noworodkiem i jest uprowadzona z tajnego ośrodka CIA.

To właśnie tutaj poznajemy Johannę Zydek, w którą wciela się Joanna Kulig. Kobieta razem z mężem próbują uciec ze swoim dzieckiem. Niestety, w trakcie pościgu samochód zostaje ostrzelany i uderza w drzewo. Polska aktorka ginie w 9. minucie produkcji, a fabuła wraca do współczesności.

Joanna Kulig w pierwszym odcinku serialu 'Hanna'Joanna Kulig w pierwszym odcinku serialu 'Hanna' kadr z serialu, Amazon Prime Video

Jak to się mówi... "mała rola, ale zawsze coś". W końcu ilu polskim aktorom udało się zajść chociażby tak daleko?

Serial "Hanna" - premiera

Premiera serialu "Hanna" zaplanowana jest na marzec 2019 roku. Jednak już teraz do sieci trafił oficjalny zwiastun produkcji Amazona. 

 

AD