Samolot do Amsterdamu zawrócił na lotnisko. Powód? Siostry Godlewskie zrobiły awanturę. "Powiedz, że w Polsce jesteśmy znane" [WIDEO]

Siostry Godlewskie wdały się w kłótnię na pokładzie samolotu. Lot do Amsterdamu opóźnił się o pół godziny.

Wszystko wskazuje na to, że to koniec kariery sióstr Godlewskich. Kontrowersyjny duet zadebiutował w 2017 roku, kiedy to do sieci trafił ich cover piosenki "Pada śnieg". O rozpadzie "zespołu" poinformowała Esmeralda.

Zobacz wideo

Po nagraniu kilku piosenek z nad wyraz wulgarnymi teledyskami, znieważeniu hymnu narodowego oraz opublikowaniu serii nagich bądź półnagich zdjęć na Instagramie, siostry Godlewskie ruszyły na podbój Europy. Ich europejska kariera skończyła się jednak jeszcze szybciej, niż się zaczęła.

Siostry Godlewskie kończą karierę

W ubiegłym tygodniu Małgorzata i Esmeralda miały zagrać koncert w holenderskim miasteczku Schagen. Ostatecznie do Holandii doleciała tylko Esmeralda. Jak donoszą internauci, pijane celebrytki miały wszcząć kłótnię na pokładzie samolotu do Amsterdamu.

Przed startem pilot pierwszy raz je upomniał. Drzwi się zamknęły i zaczęliśmy jechać do pasu startowego. One zaczęły pić alkohol i znowu krzyczeć, bo myślały, że jak już zamknęli drzwi, to nikt ich nie wyrzuci… Nagle pilot zatrzymał samolot i mówi, że zawracamy - relacjonuje czytelniczka serwisu Warszawawpigułce.pl.

Na nagraniu słychać też, jak siostry przekonują obsługę samolotu, że muszą dolecieć na miejsce, ponieważ grają koncert. Stewardessa nie wydawała się być jednak przekonana.

Powiedz, że w Polsce jesteśmy znane - przekonywała siostrę Esmeralda.

Finalnie pilot postanowił, że zawróci samolot. To jednak nie koniec. Na miejscu zjawili się też antyterroryści w kominiarkach i straż graniczna. Godlewskie zostały ukarane mandatem - 500 zł od osoby. Samolot do Holandii wyleciał z półgodzinnym opóźnieniem.

Siostry Godlewskie - co dalej?

Po zamieszaniu na lotnisku Chopina w Warszawie, Esmeralda Godlewska trafiła do szpitala. Stamtąd nagrała relację na InstaStories, w której poinformowała, że ma zawroty głowy i czeka na kolejne kroplówki. 

Chwilę później celebrytka ogłosiła, że to koniec działalności Godlewskich oraz, że szuka następczyni Małgorzaty. Co ciekawe, w tym czasie jej siostra poleciała do Holandii, gdzie zagrała koncert sama.

Wideo z kłótni sióstr Godlewskich w samolocie możecie zobaczyć TUTAJ.

Będziecie za nimi tęsknić?

Więcej o: