Margaret idzie w ślady Dody? Piosenkarka właśnie zagrała w filmie. Na taką rolę jej fani długo czekali

Margaret jest nie tylko utalentowaną piosenkarką. Gwiazda właśnie spróbowała swoich sił w aktorstwie. Widzowie będą mogli zobaczyć ją na dużym ekranie już 8 marca w filmie "Całe szczęście".
Zobacz wideo

Piosenkarka występująca w filmie? W ostatnim czasie szlaki te przetarła Doda, która zagrała w filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies". Teraz dołącza do niej Margaret, która z kolei pojawi się w filmie Tomasza Koneckiego  - "Całe szczęście".

Margaret wcieli się tam w rolę początkującej piosenkarki, a widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość posłuchania jej na dużym ekranie (utwór wokalistki został też wykorzystany w teledysku do filmu, możecie zapoznać się z nim w górnej części artykułu). 

Margaret o swoim aktorskim debiucie

Margaret była podekscytowana nowymi wyzwaniami, jakie przed nią postawiono. Piosenkarka poradziła sobie z nimi jednak znakomicie, a jej rola zapowiada się całkiem nieźle. 

Zaśpiewałam piosenkę i czułam się z tym komfortowo, bo zazwyczaj to właśnie robię. Moja postać nazywa się Gaja Hornby i jest początkującą wokalistką. Cieszę się, że miałam szansę przeżyć tę filmową przygodę - powiedziała podczas konferencji promującej film. 

"Całe szczęście". Więcej o filmie

Film "Całe szczęście" będzie miał swoją 8 marca czyli w Dzień Kobiet. W nowej komedii twórców takich hitów jak "Listy do M." czy "Podatek od miłości" wystąpiły same gwiazdy m.in. : Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Joanna Liszowska czy Marieta Żukowska.

Film opowiada o perypetiach uporządkowanego muzyka Roberta (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Mężczyzna poznaje gwiazdę fitnessu Martę (Roma Gąsiorowska), która jest jego zupełnym przeciwieństwem. Życie samotnego ojca zmienia się o 180 stopni, gdy goszcząca na okładkach najpoczytniejszych pism sportsmenka zacznie się z nim spotykać. 

AG