Margaret idzie w ślady Dody? Piosenkarka właśnie zagrała w filmie. Na taką rolę jej fani długo czekali

Margaret jest nie tylko utalentowaną piosenkarką. Gwiazda właśnie spróbowała swoich sił w aktorstwie. Widzowie będą mogli zobaczyć ją na dużym ekranie już 8 marca w filmie "Całe szczęście".
Zobacz wideo

Piosenkarka występująca w filmie? W ostatnim czasie szlaki te przetarła Doda, która zagrała w filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies". Teraz dołącza do niej Margaret, która z kolei pojawi się w filmie Tomasza Koneckiego  - "Całe szczęście".

Margaret wcieli się tam w rolę początkującej piosenkarki, a widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość posłuchania jej na dużym ekranie (utwór wokalistki został też wykorzystany w teledysku do filmu, możecie zapoznać się z nim w górnej części artykułu). 

Margaret o swoim aktorskim debiucie

Margaret była podekscytowana nowymi wyzwaniami, jakie przed nią postawiono. Piosenkarka poradziła sobie z nimi jednak znakomicie, a jej rola zapowiada się całkiem nieźle. 

Zaśpiewałam piosenkę i czułam się z tym komfortowo, bo zazwyczaj to właśnie robię. Moja postać nazywa się Gaja Hornby i jest początkującą wokalistką. Cieszę się, że miałam szansę przeżyć tę filmową przygodę - powiedziała podczas konferencji promującej film. 

"Całe szczęście". Więcej o filmie

Film "Całe szczęście" będzie miał swoją 8 marca czyli w Dzień Kobiet. W nowej komedii twórców takich hitów jak "Listy do M." czy "Podatek od miłości" wystąpiły same gwiazdy m.in. : Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Joanna Liszowska czy Marieta Żukowska.

Film opowiada o perypetiach uporządkowanego muzyka Roberta (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). Mężczyzna poznaje gwiazdę fitnessu Martę (Roma Gąsiorowska), która jest jego zupełnym przeciwieństwem. Życie samotnego ojca zmienia się o 180 stopni, gdy goszcząca na okładkach najpoczytniejszych pism sportsmenka zacznie się z nim spotykać. 

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
Margaret idzie w ślady Dody? Piosenkarka właśnie zagrała w filmie. Jej rola zapowiada się naprawdę obiecująco
Zaloguj się
 • Gość: oo

  Oceniono 4 razy 4

  jeszcze tylko w filmnie tego przykurcza brakuje, litości!!!!!!

 • Gość: Gfyt

  Oceniono 3 razy 3

  To ona ma fanow?

 • Gość: babe

  Oceniono 3 razy 3

  Choojoza do kwadratu a obsada dno pelne mulu

 • Gość: Cnm

  Oceniono 2 razy 2

  Akurat Dorota "zagrała " samą siebie. Jej popisy na ekranie były naprawdę żenujące, człowiek się wstydził, że na to patrzy.

 • Gość: Kriss

  Oceniono 1 raz 1

  wiocha, takich mamy artystów i ich fanów

 • Gość: Zegarmistrz

  Oceniono 1 raz 1

  W sumie Dodę usprawiedliwia jej fajna ciekawa uroda aczkolwiek już trochę chirurgicznie zmieniona ale ciekawa, dobrze dobrze ale co będzie za 20 lat??- 30?!' Charakter się nie zmienia będzie złośliwą starszą kobietą żyjącą w swoim w światku

 • Gość: gość

  0

  Bez zbędnej złośliwości dla Margaret, skądinąd zupełnie sympatycznej dziewczyny, ona jest wokalistką studyjną.Na duże sceny nie nadaje się w żadnym wypadku i chyba tylko pół przytomny doradzał jej udział w preselekcjach w Szwecji.wmawiając nam że 7 mce z ub roku w preselekcjach w jednym z państw europejskich robi z niej gwiazdę europejską o ile nie światową. Szwedzi odnieśli zbyt wiele sukcesów na rynku muzycznym to poważni biznesmeni, żeby Margaret miała jakąkolwiek szansę reprezentować ich na Eurowizji.Nie z tak małą skalą głosu niestety. Co nie oznacza, że ona ma nie śpiewać, brzęczy mile coś pod noskiem, ale nie róbmy już z niej nie wiadomo kogoś, jakby ludzie w Polsce nagle byli głusi albo naprawdę ciemni

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz -1

  ktoś wpompował masę kasy w Margaret, jaką ona ma promocję, to głowa mała i sukcesu jak nie ma , tak nie ma.No to widzę, szukamy talentów Margaret na siłę (mocno ukrytych). To przeciętna wokalistka o niedużych możliwościach wokalnych, raz udało jej się zrobić szum koło siebie na początku "kariery". Rihanną drugą jednak nie będzie co udowodniła światu już wielokrotnie. Także ja na taki film nie wybiorę się na pewno.

 • klan_fan

  Oceniono 4 razy -2

  Chyba żart jakiś. Doda i Margaret to zupełnie inne kobiety i wokalistki. Różnią się umiejętnościami wokalnymi, klasą, sposobem zachowania na scenie i poza nią. Słownictwem! Doda rechocze, Margaret jest subtelna. Role dostaly zupełnie inne. Żadna nie byłaby wiarygodna w roli tej drugiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX