Eurowizja 2019 nie dla Margaret. Polka brała udział w szwedzkich preselekcjach i odpadła w półfinale

Margaret ponownie ubiegała się o możliwość reprezentowania Szwecji na Eurowizji. Tym razem nie dostała się jednak do finału.

Margaret od kilku lat bezskutecznie walczy udział w Eurowizji. Dwa lata temu piosenkarka wystartowała w polskich preselekcjach z piosenką "Cool Me Down". Zajęła wtedy drugie miejsce, a na finał pojechał Michał Szpak.

Margaret nie pojedzie na Eurowizję

Od dwóch lat artystka próbuje swoich sił w szwedzkich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Rok temu Margaret zaśpiewała na słynnym Melodifestivalen przebój "In My Cabana". Z tym utworem udało jej się dotrzeć aż do finału, gdzie ostatecznie zajęła siódme miejsce.

W tym roku Polka nie miała tyle szczęścia. Jej piosenka "Tempo" zagwarantowała jej co prawda awans do drugiego półfinału, jednak tu zakończyła się przygoda Margaret ze szwedzkim preselekcjami do Eurowizji. Gwiazda zajęła 5. miejsce na tym etapie eliminacji.

Tegoroczny finał Eurowizji odbędzie się w Izraelu. Nadal nie wiadomo, kto będzie reprezentował na konkursie Polskę. Kilka dni temu TVP poinformowała, że wyniki tajnych preselekcji poznamy dopiero w połowie lutego.

Tak brzmi eurowizyjna propozycja od Margaret. Podoba wam się?