Lisowska pokazała kolejne zdjęcia z dzieciństwa i odpowiada na zarzuty o operację plastyczną. "Tajemnica wielkiego nosa rozwikłana"

Ewelina Lisowska zdecydowała się odeprzeć ataki internautów, którzy zarzucili jej, że miała korektę nosa. Pokazała więc wiele zdjęć z dzieciństwa.

Ewelina Lisowska niedawno pochwaliła się na Instagramie zdjęciem sprzed 12 lat. Część internautów zarzuciła przez to piosenkarce, że ta przeszła korektę nosa. Teraz wokalistka pokazała kolejne fotografie z przeszłości i odpowiada na zarzuty. 

Zobacz wideo

Ewelina Lisowska o swoim nosie

Ewelina Lisowska nie przeszła obojętnie na temat uwag dotyczących tego, że zdecydowała się operację nosa. Dlatego też piosenkarka na swoim InstaStories pokazała masę zdjęć z czasów dzieciństwa i okresu, kiedy była nastolatką.

EWELINA LISOWSKA POKAZUJE STARE ZDJĘCIA. ZOBACZ>>>

Piosenkarka chciała w ten sposób udowodnić, że jej rysy twarzy zmieniały się na przestrzeni lat. Zmieniał się też nos, co według gwiazdy jest objawem niedoczynności tarczycy. 

Tajemnica mojego wielkiego nosa rozwikłana - napisała na jednym ze zdjęć. 

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska Fot. ewelinalisowskaofficial/Instagram

Lisowska ostatecznie dodała jednak, że jest dumna z tego, jak prezentuje się jej nos, który notabene jest zasługą genów. 

Mamo, tato dzięki! Ten nos wyszedł wam zawodowo. Kiedyś postawię mu pomnik! - czytamy na InstaStories. 

Co o tym wszystkim sądzicie?

AG