Marta Kaczyńska wspomina Lecha Kaczyńskiego. Pokazała jej ulubione zdjęcie ojca

Marta Kaczyńska przy okazji kończącego się właśnie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowała zdjęcie Lecha Kaczyńskiego. Zdjęcie zostało wykonane kilka miesięcy przed śmiercią jej taty.

Marta Kaczyńska była bardzo związana ze swoimi rodzicami. Kiedy Maria i Lech Kaczyńscy zginęli w kwietniu w 2010 roku w katastrofie smoleńskiej, długo nie mogła się pogodzić z ich stratą. Przy okazji ważnych wydarzeń Marta regularnie przypomina w mediach społecznościowych zdjęcia swojego taty. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Marta Kaczyńska wspomina Lecha Kaczyńskiego

W piątek kończy się Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Przy tej okazji córka zmarłego prezydenta opublikowała na swoim facebookowym profilu zdjęcie ojca. Zostało ono wykonane dokładnie 9 lat temu, kiedy Lech Kaczyński uczestniczył w Forum. Marta fotografię podpisała następującymi słowami:

Jedno z moich ulubionych zdjęć Taty.

Marta Kaczyńska aktywnie angażuje się w sprawy społeczne i coraz śmielej komentuje wydarzenia polityczne. Jest stałą felietonistką tygodnika "Sieci".

Przypomnijmy, 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu wiozącego delegację na uroczystości katyńskie w Smoleńsku zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, Maria.

AD

Więcej o:
Komentarze (98)
Marta Kaczyńska wspomina Lecha Kaczyńskiego. Pokazała jej ulubione zdjęcie ojca
Zaloguj się
 • Gość: UJ-34

  Oceniono 58 razy 48

  Ciekawe jak tego pana wspomina pan Komenda, niewinnie oskarżony i skazany podobno pod naciskiem politycznym tego pana.

 • hens

  Oceniono 44 razy 34

  Marta przestań, może to był dobry ojciec, ale to był oszołom i nierób na smyczy swojego brata !
  Prawdy nikt nie zmieni. Nawet jakby stryjek postawił u 200 metrowy pomnik.

 • Gość: PATRIOTA

  Oceniono 19 razy 17

  Serio? Tak teraz grają, raptem po śmierci Prezydenta Adamowicza zaczyna wspominać się Lecha Kaczyńskiego?i i to jego córka raptem tak wyskoczyłą,..? Źałosne jest w jaki sposób PIS prowadzi swoje gierki, coraz bardziej się pogrążając. Sorry ale na szczęście już po Waszych rządach XD

 • mistermadmat

  Oceniono 23 razy 17

  Kurcze zastanawiam się co faceci widzą w tej pani .... Po za nazwiskiem i ,,dobrami ,, związanymi z nim nie ma na co patrzeć....

 • californian-legit

  Oceniono 21 razy 17

  A kogo to, poza PiSowskim dzikim ludem obchodzi.

 • delfinadupa

  Oceniono 19 razy 15

  A czy córuś pamięta że tatuś lubiał siadać na 2 krzesłach dla dostojeństwa, spóżnial się bo miał problemy z brzuszkiem lub kacem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX