Marta Kaczyńska wspomina Lecha Kaczyńskiego. Pokazała jej ulubione zdjęcie ojca

Marta Kaczyńska przy okazji kończącego się właśnie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowała zdjęcie Lecha Kaczyńskiego. Zdjęcie zostało wykonane kilka miesięcy przed śmiercią jej taty.

Marta Kaczyńska była bardzo związana ze swoimi rodzicami. Kiedy Maria i Lech Kaczyńscy zginęli w kwietniu w 2010 roku w katastrofie smoleńskiej, długo nie mogła się pogodzić z ich stratą. Przy okazji ważnych wydarzeń Marta regularnie przypomina w mediach społecznościowych zdjęcia swojego taty. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Marta Kaczyńska wspomina Lecha Kaczyńskiego

W piątek kończy się Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Przy tej okazji córka zmarłego prezydenta opublikowała na swoim facebookowym profilu zdjęcie ojca. Zostało ono wykonane dokładnie 9 lat temu, kiedy Lech Kaczyński uczestniczył w Forum. Marta fotografię podpisała następującymi słowami:

Jedno z moich ulubionych zdjęć Taty.

Marta Kaczyńska aktywnie angażuje się w sprawy społeczne i coraz śmielej komentuje wydarzenia polityczne. Jest stałą felietonistką tygodnika "Sieci".

Przypomnijmy, 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu wiozącego delegację na uroczystości katyńskie w Smoleńsku zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, Maria.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.