Kaczyńska krytykuje rodziców pozwalających dziecom świętować Halloween. Tymczasem jej córka bawiła się na takiej imprezie. "Zombie make up"

Marta Kaczyńska jasno wyraziła się na temat Halloween, które skrytykowała. Zupełnie inaczej do tego dnia podchodzi jej córka.

Marta Kaczyńska w swoim felietonie na łamach tygodnika "Sieci", rozprawiła się z tematem Halloween. Dała jasno do zrozumienia, że jest to "święto antychrześcijańskie i niebezpieczne". Skrytykowała osoby, które je obchodzą, zwłaszcza rodziców pozwalających dzieciom na tę "przywołującą złe duchy" zabawę. Według niej, przez takie zachowania do dzieci coraz częściej wzywani są egzorcyści.

Marta Kaczyńska krytykuje Halloween

Wygląda na to, że jedna z córek Kaczyńskiej ma odmienne zdanie. 15-letnia Ewa Dubieniecka dodała zdjęcie w upiornym makijażu, w jakim wybrała się na... imprezę Halloween.

córka Marty Kaczyńskiejcórka Marty Kaczyńskiej Instagram/ewaaleksandrad

Zdjęcie jest na jej profilu już od kilku dni. Najwyraźniej Kaczyńska nie kontroluje tego, co jej dzieci publikują w internecie. Po co w takim razie był ten felieton? Sama sobie zaprzecza?

MT

Więcej o: