Meghan Markle miała sekretne konto na Instagramie, żeby śledzić znajomych. Ostatnio je skasowała. Powód nas nie dziwi

Meghan Markle po ślubie zamknęła swoje prywatne konto na Instagramie. Ale wbrew zakazowi prowadziła inne, sekretne, dzięki któremu mogła podglądać swoich znajomych.

Meghan Markle po wejściu do rodziny królewskiej musiała dostosować się do panujących tam zasad. Jedną z nich był brak prywatnych kont w mediach społecznościowych - za wyjątkiem kont oficjalnych. Księżna postanowiła jednak odrobinę nagiąć zasady.

Meghan Markle miała sekretne konto na Instagramie

Meghan Markle musiała odciąć się od swojego dawnego życia. Oznaczało to także rezygnację ze swoich ulubionych mediów społecznościowych - przed ślubem jej Instagram pełen był prywatnych fotek i wspomnień. Po ślubie konto Meghan zostało zamknięte, a ona sama ograniczona do oficjalnych kanałów komunikacji królewskiej.

Teraz okazuje się, że Meghan Markle jednak nie do końca dostosowała się do reguł. Jeszcze kilka miesięcy temu miała "sekretne" konto na Instagramie, prowadzone incognito, które umożliwiało jej podglądanie życia dawnych przyjaciół i znajomych - jak informuje serwis DailyMail.

Meghan Markle znika z Instagrama na dobre - przez hejterów

Meghan Markle początkowo chciała tylko być na bieżąco z życiem znajomych. Jednak okazuje się, że nie bez powodu rodzina królewska ma zakaz życia prywatnego w internecie. Meghan za pośrednictwem swojego konta incognito na Instagramie zetknęła się z hejtem i nienawistnymi komentarzami w swoją stronę.

Czytała okropne rzeczy na swój temat, pisane przez internetowych trolli. No i widziała też nagłówki o sobie - mówią informatorzy z pobliża Meghan.
Bardzo ją to dotknęło. Chwilę przed świętami zdecydowała, że zamyka również to sekretne konto, żeby się chronić. Poczuła się bardzo samotna i izolowana.

Trudno uwierzyć, że Meghan Markle była do tej pory chroniona przed informacjami o sobie z mediów. Na pewno jednak odcięcie się od tego wszystkiego jest dla niej - i dla jej dziecka - najzdrowsze.

MAW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.