• Link został skopiowany

Sara Boruc wyszczupla na zdjęciach ciążowy brzuszek?! "Coś mi tu nie gra". W końcu odpowiedziała na zarzuty

Sara Boruc pochwaliła się, jak wygląda w ciąży. Fanki zarzuciły jej, że jej ciążowe krągłości nie są zbyt widoczne. Dlatego żona piłkarza, by zamknąć im usta, pokazała kolejną fotografię.
Sara Boruc
KAPIF.pl

Sara Boruc w Boże Narodzenie pochwaliła się, że ona i Artur Boruc po raz trzeci zostaną rodzicami. Żona piłkarza poinformowała swoich fanów, że jest w 6. miesiącu ciąży, pozując w świątecznej piżamie i trzymając rękę na brzuchu

Zobacz wideo

Fotografia wydała się fanom podejrzana, bo ciążowe krągłości nie były zbyt widoczne. Internauci sugerowali więc, że przyszła mama poprawiła nieco zdjęcie i wyszczupliła na nim brzuch. 

Ale masz malutki brzuszek, jak piłeczka
Malutki ten brzuszek jak na ten miesiąc. Coś mi tu nie gra - czytamy w komentarzach na Instagramie Boruc. 
Wyszczuplasz brzuch na zdjęciach?

Sara Boruc odpowiada na zarzuty

Na takie insynuacje Sara Boruc nie mogła pozostać obojętna. Żona piłkarza niedawno udostępniła więc na InstaStories kolejne zdjęcie, na którym pokazała raz jeszcze swoją sylwetkę, eksponując brzuch.

Mam brzusio przecież - napisała na fotografii.  
Sara Boruc
Sara Boruc Fot. mannei_is_her_name/Inastagram

A wam jak podoba Sara Boruc w ciąży? My musimy przyznać, że wygląda kwitnąco. 

AG 

Więcej o: