[AKTUALIZACJA] Królikowski dementuje rozstanie z Wieniawą? Pokazał urodzinowe nagranie dla Julii. A potem dopisek

Nowe szczegóły w sprawie rozstania Antoniego Królikowskiego i Julii Wieniawy. Wygląda na to, że para wciąż jest razem!

Kilka dni temu media obiegła wiadomość, jakoby Antoni Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się. Potwierdzeniem miała być nieobecność aktora na dwudziestych urodzinach dziewczyny.

Zobacz wideo

Dzień później Wieniawa była widziana na mieście z finalistą "Top Model" - Hubertem Gromadzkim, a jeden ze znajomych pary potwierdził "Faktowi" plotki o ich rozstaniu.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nadal są razem?

Królikowski i Wieniawa nie odnieśli się do tych informacji. Wygląda jednak na to, że para nadal jest razem. Tak przynajmniej można wnioskować po urodzinowym filmiku, jaki aktor zmontował dla Julii.

 

Widzimy na nim wiele chwil z prywatnego życia pary. Nie brakuje nawet ujęcia, na którym Królikowski i Wieniawa leżą razem w łóżku. Czyżby 29-latek chciał w ten sposób podkreślić, że jednak się nie rozstali?

Fani aktorów nie kryją swojego zachwytu.

Jakie to jest urocze
Mam nadzieję, że te plotki o Waszym rozstaniu to faktycznie tylko plotki, bo nie wyobrażam sobie Was oddzielnie!
Super filmik - mega! Uwielbiam Was - czytamy w komentarzach.

[AKTUALIZACJA]

Jak zauważyliśmy, Antoni dodał do opisu zdjęcia zdanie, które może sugerować, że para się rozstała: to były dwa wspaniałe lata, dziękuję!

Julka nie pozostałą dłużna i podziękowała swojemu byłemu (?) chłopakowi za wspólne dwa lata. Dodała też, że to był piękny czas.

Co o tym myślicie? Są razem czy nie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.