Meghan Markle została przyłapana z ukrycia w Londynie. Jej brzuch jest już bardzo duży. Urodzi bliźnięta?

Dawno niewidziana Meghan Markle została sfotografowana wraz z księciem Harrym w drodze do kościoła. Jej ciążowe krągłości wyraźnie się uwydatniły.

Ostatnio o Meghan Markle mówi się głównie w kontekście konfliktu jej męża księcia Harry'ego z księciem Williamem. Zdaniem brytyjskiej prasy, to właśnie księżna Sussex miała skłócić ze sobą braci. Od dawna plotkowano też, że Markle nie ma najlepszych relacji z księżną Kate.

Zobacz wideo

Te wiadomości zdecydowanie osłabiły szał na punkcie Meghan Markle. Wygląda na to, że PR-owcy rodziny królewskiej zadbali o to, aby ciężarna księżna na jakiś czas zniknęła z mediów. 37 latka od kilku tygodni nie bierze udziału w oficjalnych wyjściach publicznych.

Meghan Markle z coraz większym ciążowym brzuchem

Na najnowszych zdjęciach widać, że przez ten czas ciążowy brzuch księżnej Meghan wyraźnie urósł. To podsyciło plotki o tym, jakoby Markle miała urodzić bliźnięta. Coś w tym jest. Żona księcia Harry'ego ma wyznaczony termin porodu dopiero na wiosnę, jednak jej ciążowe krągłości wskazują na to, jakby miała rodzić lada dzień.

DUŻY BRZUCH MEGHAN MARKLE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Pikanterii dodaje fakt, że zdjęcia nie ukazały się oficjalnie w mediach. W obieg weszły za sprawą wycieku. Upublicznili je administratorzy fanowskiego konta poświęconego księżnej Meghan.

Myślicie, że Meghan Markle faktycznie jest w bliźniaczej ciąży?