Wzruszający gest księcia Karola. Udowodnił, że księżna Meghan jest oczkiem w jego głowie

Kiedy książę Harry zaczął spotykać się z Meghan Markle, plotkowano o niechęci rodziny królewskiej do jego partnerki. Obecnie jest ona ulubienicą księcia Karola. Jak się okazuje, następca brytyjskiego tronu oprawił sobie nawet zdjęcie, na którym odprowadza ją do ołtarza.

Sprawę na Twitterze opisała królewska korespondentka "The Daily Mail", Rebecca English. Podczas wizyty w Clarence House, oficjalnej rezydencji Karola, zobaczyła na ścianie czarno-białe zdjęcie przedstawiające ten podniosły moment.

To było bardzo wzruszające - i pokazuje też, jak wiele znaczyła dla niego tamta chwila - napisała dziennikarka.

Królewscy fani mogą pamiętać, że książę Walii towarzyszył księżnej Sussex podczas drogi do ołtarza w kaplicy św. Jerzego. To właśnie tam, w maju 2018 roku, poślubiła ona księcia Harry'ego.

Książę Karol zastąpił ojca Meghan Markle

Pierwotnie to Thomas Markle, ojciec Meghan, miał wziąć udział w ceremonii. Jednak zamieszanie związane ze skandalem obyczajowym oraz nagła operacja serca nie pozwoliły mu na udział w ślubie córki. Jak donosił wówczas "The Telegraph", przyszli państwo młodzi bardzo przeżyli tę sytuację. Niespodziewanie z pomocą przyszedł jednak Karol.

W niedawnym filmie dokumentalnym Harry opowiedział o tej sytuacji.

Poprosiłem go o pomoc i myślę, że spodziewał się tego. Od razu powiedział: "Tak, oczywiście, zrobię to, czego Meghan i ty potrzebujecie. Jestem tu po to, by was wspierać"..

Co ciekawe, kilka miesięcy temu okazało się, że również królowa Elżbieta II ma oprawione zdjęcie Meghan i Harry'ego.

AD

Zobacz wideo